Болі в шиї, важко повертати голову – спробуйте масаж ШКЗ
Масаж шийно-комірцевої зони (ШКЗ) – це сукупність спеціальних прийомів, які використовує масажист для покращення стану кровопостачання, іннервації шийно-комірцевої зони, зменшення болючості та неприємних відчуттів у цій області. Методика проведення масажу ШКЗ включає розминаючі прийоми, погладжування, розтирання, натискання та інші прийоми які здатні покращити стан шийно-комірцевої зони. Такий масаж може бути як окремою процедурою так і входити до складу інших масажів таких як загальний, класичний масаж або спортивний масаж, які також присутні в наших салонах масажу INSAY.
Масаж шийно-комірцевої зони дозволяє розслабити м’язи, покращити інтенсивність кровопостачання та має спазмолітичний ефект. Крім того, сеанси класичного масажу ШКЗ допомагають покращити кровотік у головному мозку, що позитивно позначається на когнітивних здібностях людини. Так, пацієнт починає швидше думати, краще запам’ятовувати інформацію, та відчуває себе більш енергійним.
На сеанс масажу шийно-комірцевої зони ви завжди можете записатися в нашому салоні в Одесі та Харкові! Вартість масажу шийно-комірцевої зони в Одесі в в нашому салоні поряд з морем всього 600 грн, що робить такий масаж доступним кожному. Наші фахівці якісно виконають процедуру, а ви отримаєте незабутні відчуття від масажу, та покращите своє здоров’я.
Коли варто записатися на масаж ШКЗ?
Масаж шийно-комірцевої області має багато показань. Як правило, масажисти рекомендують пацієнтам виконання класичного масажу ШКЗ як профілактику розвитку захворювань, пов’язаних з зоною плеч, лопатки та шиї. Особливо це важливо для людей, зайнятих сидячою роботою, які не мають активного фізичного навантаження протягом дня, або мають відкладення солі в області шиї
Масаж шийно-комірцевої зони чудово допомагає впоратися з больовим синдромом у ШКЗ, усунути м’язове напруження в шиї. Нерідко масаж шийно-надплічної зони використовують як додатковий спосіб терапевтичного впливу на пацієнта, спільно з лікарським лікуванням, фізіотерапевтичними процедурами.
Показаннями для призначення масажу шийно-комірцевої зони є:
- остеохондроз хребта, який може ускладнюватися больовими відчуттями, порушенням чутливості рук, виникненням головних болів, запамороченням, іншою неврологічною симптоматикою;
- викривлення хребта, порушення правильної постави;
- порушення в діяльності вегетативної нервової системи;
- нестабільність психоемоційної сфери пацієнта: зміни настрою, депресивні думки, а також зниження когнітивних функцій, порушення ритму сну та бадьорості;
- органічна патологія у вигляді артеріальної гіпертензії, хронічних захворювань хребта;
- реабілітаційний період після травматичного впливу, переломів, розривів зв’язок, розтягнення м’язів.
Масаж шийно-комірцевої зони (ШКЗ) в зазначених випадках надає значний позитивний вплив на організм людини. Багато пацієнтів після кількох сеансів масажу шийно-комірцевої зони відзначають зникнення болю, зниження активності перебігу захворювання, розширення можливостей виконання рухів у різних м’язах і суглобах, нормалізацію сну, та зникнення головного болю.
В салоні масажу та SPA INSAY процедуру виконують кваліфіковані масажисти з використанням класичних масажних технік, тому людина обов’язково отримає позитивний ефект від застосування методики за оптимальною вартістю, та відмінним сервісом в Одесі.
Застереження до масажу шийно-комірцевої зони
Кожна процедура має свої протипоказання, і масаж ШКЗ не є винятком, адже він має вплив на організм людини. Методика проведення масажу ШКЗ заснована на активній стимуляції шийної області та плечового поясу. Тому вплив масажу в цій зоні заборонені пацієнтам, які перебувають у декомпенсованій фазі захворювань.
Наприклад, не рекомендується масаж людям з серцевою недостатністю або нирковою недостатністю, які страждають від гострого інфекційного процесу в період лихоманки. Гіпертонічний криз або короткі епізоди підвищення артеріального тиску – ще одне протипоказання для виконання процедури масажу.
Особливо протипоказаний масаж ШКЗ пацієнтам, які мають наступні захворювання:
- перелом хребців або інших елементів анатомічної будови хребця – масаж у цьому випадку може призвести до дестабілізації;
- травматизація м’язового і зв’язкового апарату – розриви м’язів надпліччя і плеча, що супроводжуються вираженим болем;
- опіки або дерматологічна патологія в області, де плануються масажні впливи;
- порушення нормальної будови хребетної артерії, її здавлення;
- онкологічна патологія незалежно від місця локалізації.
- запальний процес та підвищена температура тіла
Сеанс масажу надає благотворний, трофічний ефект на ділянки тіла, де виконується процедура. Однак обов’язково необхідно пам’ятати, що техніка виконання масажу, повинна чітко дотримуватися спеціалістом для досягнення позитивного результату, та не нанести шкоди у випадках протипоказань.
Користь масажу шиї
Класична техніка виконання масажної процедури передбачає виконання певного комплексу стимулюючих рухів в шийно-комірцевій області. Масаж ШКЗ може мати два протилежних вплива на організм. Клієнт, залежно від показань, отримує тонізуючий або розслаблюючий результат масажу.
Масажні прийоми спрямовані на досягнення наступних типів впливу:
- Механічний вплив. Масаж передбачає розтирання, погладжування, активне розминання тканин і м’язів, що стимулює рецептори шкіри та кровообіг. В ході застосування масажної техніки спеціаліст усуває спазми м’язів надпліччя.
- Процедура масажу викликає активізацію кровопостачання області де виконується масаж, стимулює відтік венозної крові, лімфоток. У людини зменшується набряклість і знижуються больові відчуття. Крім того, відбувається активація кровопостачання структур головного мозку.
- Акупунктурна стимуляція. В області шиї та комірцевій зоні знаходиться безліч рефлекторних зон. При впливі на ці точки стабілізується діяльність вегетативного відділу нервової системи, завдяки чому поліпшується чутливість, та основні відчуття такі як зір, слух.
Масаж дозволяє пацієнту отримати кілька благотворних ефектів в ході курсу процедур. Кількість сеансів масажу залежить від показань, з якими людина звернулася до спеціаліста. В нашому салоні в Одесі ви можете замовити як один сеанс масажу так і взяти курс масажів в залежності від своїх потреб. Також масажисти нашого салону можуть проконсультувати вас стосовно необхідної кількості сеансів та підібрати саме той масаж який вам підходить.
Як підготуватися до масажу
Підготовка до масажу шийно-комірцевої зони включає кілька основних кроків:
- Діагностика та консультація: Людина повинна пройти діагностику для визначення протипоказань до виконання масажу. Зазвичай пацієнта направляють на консультацію до масажиста, мануального терапевта або інших спеціалістів.
- Гігієна: Перед тим як піти на масаж, потрібно прийняти душ, зняти прикраси та ланцюжки, які можуть заважати спеціалісту виконувати масаж, також бажано утриматися перед масажем від солярію та засмаги на пляжі. Також якщо ви маєте довге волосся то не завадить резинка для волосся.
Як виконується масаж ШКЗ
Під час сеансу масажу шийно-комірцевої зони пацієнт розташовується сидячи на стільці або лежачи на кушетці. В нашому салоні в Одесі ми робимо такий масаж на масажному столі. Масажист використовує послідовно кілька основних технік: погладжування, розтирання, розминання та натискання. Кожен з прийомів спрямований на опрацювання певних шарів шкіри та м’язів.
Погладжування: Це перший етап методики, який передбачає первинний розігрів тканин.
Розтирання та натискання: На кожному наступному етапі інтенсивність впливу збільшується.
Вібрація і поколачування: На завершальному рівні спеціаліст виконує вібрацію та поколачування, впливаючи на найбільш глибокий м’язовий шар, що дає змогу людині відчути явний ефект від процедури вже в перші хвилини та години після завершення сеансу.
В середньому тривалість масажу не перевищує 25 – 30 хвилин, а в дитячому віці – 20 хвилин. Курс масажу шийно-комірцевої зони включає 10-12 процедур, які призначаються кожен день або через день.
Як записатися на масаж ШКЗ в салон масажу INSAY в Одесі?
Вирішили записатися на масаж шийно-комірцевої зони в Одесі, для цього достатньо зателефонувати нам або написати в чаті на сайті або на сторінці Instagram: