Спа та екзотичні масажі в Одесі

Ласкаво просимо до салону спа та класичного масажу Insay, де ми пропонуємо вам широкий спектр масажів від тайського та балійського до адаптивних технік та спа процедур, щоб допомогти вам зняти напругу та стрес. Одним з найефективніших способів розслабитися та знайти спокій у нашому сучасному світі є розслабляючий масаж в Харкові. У нашому салоні ви зможете замовити різні види масажу, а ми забезпечимо вам максимальну релаксацію та відновлення енергії.

Релакс масаж – задоволення з користю

Наші професійні майстри з високою кваліфікацією та багаторічним досвідом працюють тільки якісними косметичними засобами, щоб впродовж масажу ви отримували задоволення та відчуття максимального комфорту.

Будемо раді запросити вас в наш спа-салон Insay та спробувати екзотичні техніки, щоб насолоджуватися спокоєм та відчуттям повного відновлення. Спробуйте відчути цю енергію релакс-процедур в місті Одеса! Можна хоч на деякий час забути про втому та стрес, поринути в чудову атмосферу затишку та неймовірного спокою, обравши процедуру релакс масажу в Insay.

Розслабляючий та СПА масаж в Одесі: 

SPA та релакс-масажі в нашому салоні:

Розслабляючий сеанс масажу з елементами SPA – це унікальна процедура, що складається з релакс-масажу та спа для тіла та сприяє покращенню фізичного та емоційного стану. Завдяки цьому масажу можна якісно відпочити від щоденних клопотів, відновити баланс енергії та сили. 

Розглянемо базові переваги, які можна розслабляючого спа та масажу:

 • Зменшення відчуття напруги та втоми. Релакс-масаж та спа-процедури з успіхом знімають напруження в різних групах м’язів та зменшують рівень стресу, накопичений в організмі;
 • Покращення лімфотоку та кровообігу. Сеанс масажу значно поліпшує кровообіг, а це, в свою чергу, зменшує болісні відчуття в м’язах;
 • Поліпшення якості сну. Процедура релакс-масажу з успіхом покращує сон та усуває прояви безсоння;
 • Піднесення настрою. Масаж сприяє виробленню в організмі ендорфінів – гормону щастя, що покращують настрій та допомагає розслабитися;
 • Усунення проявів болю. Сеанс розслабляючого масажу та СПА ефективно допомагає пом’якшити біль в м’язах та суглобах;
 • Пришвидшення рухомості. Релакс-масаж і Одесі може покращити рухомість суглобів та знизити ризик ушкодження м’язів.

Кожен з багатьох видів розслабляючого масажу, має свої індивідуальні особливості. Масажний салон Insay має і своєму асортименті такі техніки:

Тайський масаж – сприяє тому, що м’язи ефективно розслабляються, покращується лімфоток та збільшується енергія в тілі. Також з його допомогою можна зменшити напруження, знизити біль та поліпшити рухомість в суглобах.

Балійський масаж – м’яка техніка масажу, що ефективно поєднує прийоми розслаблення та відновлення сил. Доведено, що з його допомогою знімається стрес, поліпшується лімфоток та кровообіг, а також покращується настрій.

Масаж для двох – цей сеанс виконується одночасно для двох людей. Це сприяє відновленню або покращенню рівня довіри та близькості між партнерами, та поліпшити настрій.

Аромамасаж – це масаж з використанням ароматичних олій для більшої ефективності процедури та розслаблення тіла. В залежності від обраного аромату, можна досягнути різної мети: зняти напруження, покращити настрій, або зменшити прояви болю.

Масляний масаж – для цієї процедури використовується олія, щоб пом’якшити шкіру та зменшити відчуття тертя під час масажу. 

Масаж стоп – робиться на ступнях та стегнах, щоб зняти відчуття напруги з цих м’язів та покращити кровообіг в ногах.

Для кого підійде розслабляючий масаж в Одесі 

Релакс-спа та екзотичні процедури масажу будуть корисні тим, у кого є відчуття постійного стресу, напруги, безсоння або емоційного розладу. Розслабляючий масаж несе користь для більшості людей, особливо, хто постійно має справу з хронічним стресом, емоційною напругою, та іншими проблемами, пов’язаними зі здоров’ям. Наведемо кілька категорій людей, яким може бути показаний спа та екзотичний масаж:

 • Люди, в яких робота чмюи спосіб життя пов’язані зі стресом;
 • Спортсмени, діяльність яких супроводжується тривалим та доволі сильним напруженням м’язів;
 • Люди з безсонням та проблемами поверхневого сну;
 • Люди, які скаржаться на біль в м’язах, спині чи мігрень;
 • Люди з проблемною шкірою або поганою циркуляцією крові;
 • Люди, що страждають на сколіоз чи мають інші деформації;
 • Всі без винятку, хто хоче розслабитися та отримати задоволення від сеансу масажу.

Таким чином, розслабляюча техніка масажу та пов’язані з нею spa-послуги мають доведену користь для більшості людей, незалежно від того, мають вони проблеми зі здоров’ям, чи хочуть розслабитися в комфортні атмосфері.

Екзотичний масаж та спа-догляд для чоловіків в салоні Insay

Діяльність більшості чоловіків пов’язана з фізичним навантаженням, тому у нас в салоні для них діють послуги релакс-масажу. Такі процедури знімають напруження та емоційний стрес, усувають біль в м’язах, покращують лімфоток та зміцнюють здоров’я. Звичайно ж, так й масаж здатен значно покращити сон та настрій. Розслабляючі процедури та spa для чоловіків зазвичай проводяться на всьому тілі, або на окремих його ділянках – на спині, кінцівках, шиї тощо. Майстер використовуючи різні прийоми, такі як легкий нажим, вібраційні рухи, розтягування. Цей масаж для чоловіків досить часто комбінується з послугами ароматерапії чи гідротерапія, щоб підсилити бажаний ефект релаксації та відновити життєву енергію. Взагалі, релакс-процедури для чоловіків – це дієвий засіб для зменшення напруги та знервованості, покращення настрою та зміцнення загального стану здоров’я. Вкрай важливо робити процедури у професійних та кваліфікованих майстрів, які дійсно мають змогу забезпечити максимальну безпеку, комфортну атмосферу, та зроблять все можливе для досягнення бажаного ефекту. 

Як виконується розслабляючий масаж в Одесі 

Ця релаксуюча техніка виділяється синтезом різноманітних методів та прийомів, що сприяють м’язовому розслабленню та заспокійливо впливають на нервову систему. Кваліфіковані масажисти в одеському салоні Insay вдало поєднують ефірні та арома олії зі спеціальними прийомами, щоб отримати максимальний релакс. Процедури можуть проводитися з використанням різних технік, в залежності від типу масажу та побажань клієнта. Загальна схема розслабляючого масажу має такі етапи:

Після того, як на шкіру нанесли крем або олію, майстер легкими рухами розігріває м’язи та готує їх до більш глибокого етапу масажу. Він може включати натискання, інтенсивне розтирання, глибоке розминання, щоб зняти напруження та гарантовано покращити лімфоток та кровообіг. В процесі сеансу майстер комбінує легкі та глибокі рухи, щоб надати м’язам початкового стану та максимально розслабити клієнта. По закінченню сеансу масажу гість має змогу на кілька хвилин залишитися, щоб відпочити після процедури. Спа-процедури та екзотичний масаж зазвичай триває 30 – 90 хвилин, це залежить від обраного типу процедури та індивідуального запросу клієнта. В процесі масажу майстер обов’язково повинен звертати увагу на реакцію клієнта, контролювати його дихання для забезпечення безпеки, ефективності та підтримання максимально комфортних умов під час сеансу. По закінченню процедури рекомендовано деякий час відпочити, пити багато води та декілька годин не робити фізичні вправи – це допоможе організму відновити сили після масажу.

Особливості релакс-масажу

Екзотичні техніки масажу та спа-процедури в Одесі мають багато переваг для підтримки здоров’я. Він здатен значно покращити кровообіг, зменшити м’язове напруження та покращити сон. Також доведено, що за допомогою цих процедур забезпечується відновлення рівноваги на фізичному та емоційному рівні, усувається втома та значно знижується рівень стресу.

Незважаючи на всі переваги розслабляючого масажу, існують певні протипоказання, такі як:

 • Інфекційні та вірусні захворювання – процедура може підсилили прояви вірусних та бактеріальних захворювань в організмі. Тож, ми не рекомендуємо проводити ці процедури при гострому протіканні грипу, грві та інших подібних хворобах. 
 • Пошкодження епідермісу та рани на шкірі – сеанс масажу може викликати біль або інші неприємні відчуття при наявності у клієнта відкритих ран, опіків чи порізів.
 • Проблеми з лімфотоком та кровообігом – не можна робити масаж людям з тромбозом, флебітом, варикозом тощо.
 • Захворювання кісток, такі як остеопороз, артрит, раком кісток тощо.
 • Період вагітності, особливо на ранніх термінах.
 • Різноманітні алергії – масажні олії можуть викликати алергію у деяких людей. Тож, перед відвідуванням масажного салону, та записом на spa-процедури, вкрай важливо проконсультуватися з сімейним лікарем, особливо якщо у вас є хронічні хвороби, будь-які інші проблеми, пов’язані зі здоров’ям, чи ви приймаєте ліки.

Крім цього, перед сеансом масажу дуже важливо повідомити свого майстра про всі наявні та потенційно можливі алергічні прояви, хвороби чи інші розлади здоров’я, щоб спеціаліст міг підібрати тип масажу, що підійде саме вам та все гарантовано пройде без ускладнень.

Обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря-терапевта перед тим, як записатися на процедуру релакс-масажу в Одесі, щоб уникнути потенційних проблем та отримати максимальне задоволення від професійно проведеної процедури!

Скільки коштує релакс масаж в Одесі 

Прийшовши до нашого масажного салону Insay, кожен клієнт отримує велику кількість переваг. Ціна на розслабляючу процедуру масажу та spa-послуги в Одесі в нашому салоні дуже вигідна. Вартість може змінюватися в залежності від таких факторів, як конкретний тип сеансу, тривалість процедури масажу та інші. Крім того, салон Insay гарантовано забезпечує кваліфікований та якісний сеанс, який проводять професійні масажисти. Тому наші клієнти завжди впевнені в тому, що всі їхні індивідуальні потреби будуть враховані та з точністю виконані з максимальною увагою до деталей. В нашому асортименті є великий вибір різноманітних типів послуг та технік, включаючи розслабляючий, тайську техніку, масаж для пари, арома-сеанси тощо. Це допомагає клієнтам обрати той масаж, що підходить саме їм та відповідає всім їхнім індивідуальним потребам. А щоб вчасно дізнаватися про всі актуальні новини нашого масажного салону та отримувати цікаві та корисні поради, підпишіться на нашу сторінку в Instagram

Спа подарунок

Послуги по спа-догляду мають велику користь та можуть стати неперевершеним подарунком, що підійде абсолютно всім, незалежно від статі. Ви маєте можливість замовити цей подарунок у вигляді зручного сертифікату який дуже зручно замовити онлайн або придбати оффлайн у адміністратора салону. Термін дії такого подарункового сертифікату 3 місяці. Онлайн версію сертифікату можна замовити з будь-якої країни світу, а отримати вже за кілька хвилин на електронну пошту або у зручний месенджер. Для того щоб скористатися цим неймовірним подарунком, достатньо мати його роздруковану копію, або просто показати на екрані телефону.

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram