UA | RU

Масаж для підлітків в Одесі

2 Березня, 2024

Масаж для підлітків та дітей

Діти старшого віку та підлітки мають багато своїх труднощів та проблем, а також часто відчувають сильне емоційне та фізичне навантаження. Самостійно впоратись з усім може бути складно, особливо. Щоб зняти напругу, знизити рівень стресу, розслабитись та покращити настрій, можна записати свою дитина на масаж. Важливо лише правильно вибрати масажний салон, техніку та вид масажу для підлітків в Одесі. Якщо все зробити вірно, то результат буде помітним майже одразу.

Основні аспекти масажу для дітей та підлітків

 1. Розуміння потреби. Батьки повинні чітко зрозуміти, що масаж це дійсно корисна процедура, яка може покращити самопочуття, зняти напругу в м’язах та загалом у тілі, покращити настрій, зміцнити сон. Особливо корисний масаж для дітей та підлітків, які активно займаються спортом.
 2. Вибір фахівця. Тіло дитини чи підлітка не до кінця ще сформоване. Само по цій причині варто вибирати не просто кваліфікованого масажиста, а того, хто має досвід роботи з дітьми. Такі спеціалісти зможуть підібрати потрібну техніку.
 3. Встановлення контакту. Дітям та підліткам не так просто прийти на масаж та розслабитись, як дорослим. Саме тому важливо побудувати гарну комунікацію між дитиною, батьками та масажистом. Це допоможе підлітку відчувати себе впевнено та комфортно.
 4. Підготовка. Масажист обов’язково повинен знати всі особливості дитини, а саме: розуміти, який стан здоров’я, чи є захворювання, дерматологічні проблеми, побажання тощо. Також варто за годину до масажу не наїдатись.
 5. Регулярність. Щоб масаж для дітей та підлітків приносив користь, варто пройти курс. Кількість сеансів та їх частоту встановлює фахівець. Не потрібно нехтувати рекомендаціями, якщо батьки хочуть побачити гарний результат.
 6. Масаж вдома. Батьки можуть дивитись, як масажист проводить масаж для дітей, запам’ятати елементарні техніки та іноді повторювати їх вдома. Це допоможе знімати напругу в перервах між курсами масажу.

Види масажу для дітей та підлітків

 • Спортивний масаж. Від назви зрозуміло, що цей тип підходить для дітей, які активно займаються спортом. Цей вид відноситься до класичного. Масажист використовує спеціальні техніки масажу спини та інших ділянок тіла, які допомагають зняти напругу, покращують кровообіг, знімають тяжкість. Такий масаж покращує гнучкість. Дитина краще та швидко відновлюється після тренування.
 • Тайський масаж. Цей вид навпаки може знадобитись тим дітям, які не багато рухаються, а навпаки багато часу сидять за столом чи просто ведуть пасивний спосіб життя. Цей тип масажу для дітей включає різні елементи йоги, він підвищує гнучкість, а також покращує кровообіг.
 • Шведський масаж. Це чудовий вид масажу для тих підлітків, які не лише мають великі фізичні навантаження, але й мають складнощі на психологічному рівні. Шведський масаж включає погладжування, стискання, втирання та інші техніки, які чудово розслабляють та покращують настрій.
 • Акупресура. Іншими словами – точковий масаж. Цей вид масажу передбачає стимулювання різних точок. Після сеансу знімається біль, покращується кровообіг, зменшується рівень стресу, відчувається легкість. Деякі підлітки відчувають, як у них покращується настрій.
 • Рефлексологія стоп. Цей масаж для дітей та підлітків покращує загальне самопочуття, знімається напруга та стрес, а також підвищується імунітет. Є навіть ціла наука, яка говорить про те, що на стопах є точки. Кожна з них напряму пов’язана з якимось органом в організмі. Саме тому їх стимуляція й може покращити загальний стан людини.
 • СПА-програма. Іноді підлітки та діти хочуть не лише прийти на масаж, а просто гарно провести час зі своєю сім’єю. Для таких випадків можна замовити цілу СПА програму. Вона може передбачати різні процедури. Наприклад, доглядові процедури для покращення стану шкіри та тіла, різні процедури для лиця та волосся, той самий масаж. Все залежить від побажань батьків та дитини.

Масаж для дітей та підлітків в Одесі буде корисний в будь-якому випадку. Важливо, щоб його проводив кваліфікований фахівець, який точно розуміється в своїй справі, може підібрати правильно техніку масажу, а також встановити контакт з підлітком. Останній пункт найголовніший для досягнення бажаного результату.

Поділитися:

Читайте також