UA | RU

Балійське СПА для дітей

Для однієї людини

масаж для дітей

Для дітей

150-180 хв

Все необхідне видається

Нова послуга

Ціни на масаж:

1400 грн
/ 150 хв
1600 грн
/ 180 хв
Подаруйте дитині корисний та приємний відпочинок. Програма для дітей від 10 років. На дитину чекає прогрівання з арома терапією в фіто діжці, балійський масаж з арома олією а також сркабування з обгортанням кокосовим скрабом. На завершення масажист зробить надзвичайно приємний масаж обличчя. Така процедура зміцнить імунітет та стане чудовою профілактикою сезонних захворювань, а також усуне нервове та фізичне напруження.
Балійське СПА для дітей

Що входить до програми

 1. Прогрівання та ароматерапія
 2. Балійський релакс масаж
 3. Кокосове обгортання
 4. Чай з солодощами

Чому варто спробувати

 1. Попередження застуди та хвороб
 2. Покращення сну
 3. Зменшення знервованості
 4. Зволоження шкіри
 5. Гарний настрій

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж та СПА для дітей

Користь масажу рівноцінна як для дорослих, так і для дітей. Адже навіть найменші члени родини стикаються зі стресами та напруженостями в сьогоденному житті. Розслабитися фізично і морально дитині допоможе масаж. До того ж ця процедура не тільки корисна, а й дуже приємна.

З урахуванням спеціально розроблених програм масажу, СПА-процедури для дітей є важливою частиною нормального розвитку. Такий підхід не тільки дозволить привчити їх до догляду за своїм тілом та здоров’ям. Ще це гарна нагода провести вільний час з батьками, відпочиваючи разом у масажному або СПА салоні.

Балійський масаж малюкам

Балійський масаж є доволі ефективною технікою, яку застосовують для відновлення енергії та релаксу дорослі. Проте для дітей варіант цього методу в спеціальних техніках, адаптованих до найменших клієнтів, також набуває популярності.

Балійський масаж для дітей допомагає розслабитися, сприяє правильному формуванню зростаючого організму, нормалізації кровообігу. Процедура проводиться спеціалістом з урахуванням дитячої чутливості, тому його масажні рухи легкі, акуратні та м’які.

 • перед проведенням СПА процедури чи масажу для дітей можна вибрати різноманітні олії;
 • майстер допоможе дитині підготуватися до сеансу, прийняти душ і переодягнутися.
 • батьки можуть вибрати майстра масажу, чоловіка або жінку, і бути присутніми під час сеансу.

Наші фахівці мають усі необхідні дипломи та сертифікати, а також досвід роботи в кращих СПА центрах і СПА готелях України та Європи. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної дитини, комфортні та безпечні умови під час проведення масажу.

 

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram