UA | RU

Антицелюлітний масаж

Ціни на масаж:

600 грн
/ 40 хв
800 грн
/ 60 хв
Антицелюлітний масаж – це спеціалізований масаж, який є безпечним засобом усунення целюліту. Авторські методики мануальної техніки масажу, які максимально ефективно приберуть прояви целюліту у самих проблемних зонах, а також підтягнуть шкіру. До масажу можливо додати обгортання та фіто бочку, що значно покращить ефект.
Антицелюлітний масаж

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Мануальний масаж проти целюліту

В нашому масажному салоні майстри працюють виключно з мануальними антицелюлітними техніками. Антицелюлітний масаж є дуже популярною процедурою для жінок, але саме ручна техніка має найбільший ефект в боротьбі з проявами целюліту. Наші кваліфіковані майстри масажу професійно пропрацьовують всі целюлітні зони тіла та мають досвід у боротьбі з його проявами та стадіями.

Антицелюлітний масаж Одеса

Зони Тіла, з найбільшим ризиком виникнення целюліту:

 • Стегна – верхня, бокова та внутрішня частини;
 • Сідниці – нижня частина;
 • Область на животі.

Кожна жінка без винятку хоче мати красиву фігуру та рельєфний животик, тож крім процедури антицелюлітного масажу в Одесі, наш салон завжди рекомендує додаткові послуги, що більш якісно усувають целюліт:

 • обгортання;
 • скраби;
 • фітобочка перед сеансом масажу.

Де робити антицелюлітний масаж в Одесі

Целюліт є поширеною неприємністю, з якою стикається велика кількість жінок, і іноді боротися з нею не так просто. Спеціалізований масаж в наш час є однією з найпопулярніших та найефективніших методик вирішення проблем з целюлітом, який значно покращує стан шкіри. Приходячи на антицелюлітний масаж в Одесі, наші клієнти гарантовано отримують кваліфіковану допомогу в усуненні всіх проявів целюліту.

Антицелюлітний масаж – спеціалізовані техніки, направлені на активну роботу з проблемними місцями на тілі, такими як стегна, зона живота та звичайно сідниці. Ця процедура передбачає активні рухи майстра, завдяки яким розкладаються відкладення жиру та забезпечується лімфодренаж.

Історія виникнення антицелюлітного масажу почалася на сході та продовжилася в Європі у 20 столітті. Його формування має під собою вікові традиції Близького Сходу, адже саме там масаж слугував невід’ємною частиною щоденних процедур по піклуванню за тілом та для підтримання краси.

Яка користь від антицелюлітного масажу

 • Зменшені прояви целюліту та зміцнені тургори шкіри;
 • Запуск процесів лімфодренажу та поліпшення кровотоку;
 • Відновлення пружності в шкірі;
 • Усунення набряків та відчуттів втоми в тілі;
 • Розслаблення та зменшення стресу.

Кому корисний антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж представляє собою особливу програму, що ефективно зменшує відкладення жиру, активізує процеси кровообігу, підвищує тонус та тургор шкіри й сприяє пришвидшенню обміну речовин.

Базові техніки та види антицелюлітного масажу:

мануальний масаж користь

 • Класичний. Майстер використовує набір різних прийомів, таких як розминання, погладжування та вібраційні рухи в синтезі з більш активними техніками, коли масажист розминає, стискає та підтягує шкіру клієнта. Результатом такого масажу є більш активна мікроциркуляція, а також зміцнення шкіри в поєднанні з розслаблення м’язових структур.
 • Вакуумний антицелюлітний масаж. Ця техніка виконується за допомогою спеціального пристрою, що створює ефект вакуума в зоні масажу. Цей вакуум направлений на розчинення жирів, активізацію обігу крові та допомагає виведенню шлаків і токсичних речовин з організму людини.
 • Медовий масаж. Для нього майстер використовує натуральний мед – наносить його на шкіру спеціальними рухами, що сприяє глибинному проникненню всіх потрібних речовин під шкіру. Антицелюлітний масаж з медовою програмою має безліч переваг, таких як живлення шкіри, а також поліпшення ії рельєфу.

Процедури антицелюлітного масажу проводяться в будь-яких зонах тіла, та зазвичай масаж робиться на найбільш проблемних – стегнах, сідницях, животі, іноді на руках. Зважаючи на індивідуальні особливості клієнта, майстер масажу складає особистий комплекс різноманітних технік та прийомів, щоб досягти найкращого результату.

Періодичність процедур антицелюлітного масажу також визначається індивідуально. Базовими рекомендаціями є проходження курсу з мінімум 10 масажів з перервою мінімум 2-3 дні. По закінченню курсу слід закріпити результат, та відвідувати масаж 1 чи 2 рази в місяць. Для покращення результатів, можна додатково використовувати деякі техніки лімфодренажного масажу.

Для поліпшення ефекту від масажу, майстри досить часто рекомендують комбінувати його з фізичним навантаженням та здоровим способом життя. В якості додаткового прийому можна користуватися спеціалізованою косметикою, яка допомагає усунути прояви целюліту та поліпшує загальний стан шкіри.

Протипоказання для антицелюлітного масажу

Слід не забувати, що у антицелюлітного масажу є певні протипоказання, наприклад:

 • варикоз;
 • запалення шкіри;
 • гіпертонічний стан;
 • тромбофлебіт;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • період вагітності та лактації.

Перед тим, як почати курс антицелюлітного масажу, бажано отримати рекомендацію сімейного лікаря або професійного масажиста щодо наявності обмежень та можливих ризиків.

Загалом, антицелюлітний масаж є цілком безпечними та мають гарний ефект в боротьбі з такою проблемою як целюліт. Регулярні процедури, правильний спосіб життя, спорт та здорова їжа сприяють досягненню максимального результату та допомагають вирішити проблему, зміцнити сосуди та поліпшити вигляд та загальний стан шкіри. За допомогою вірного підходу в лікуванні целюліту та завдяки регулярному виконанню рекомендацій, можна насолоджуватися гарними результатами і гладкістю та пружністю шкіри.

Чому треба користуватися послугами саме в салоні

 • Професіоналізм майстра, який під час процедури антицелюлітного масажу враховує всі наявні потреби клієнта.
 • Проведення антицелюлітного масажу на сертифікованих оліях та спеціальних засобах.
 • Зручна та комфортна атмосфера, яку забезпечують майстри салону.
 • Можливість обирати серед різноманітних видів та технік антицелюлітного масажу: вакуумний, медовий тощо.

Антицелюлітний масаж в Одесі та його ціна

В Одесі є великий вибір різноманітних салонів, що надають послуги з антицелюлітних масажів. Вкрай важливим є вибір якісного салону з професійними майстрами, які знаються на методиках та техніках антицелюлітного масажу і гарантовано знайдуть необхідну процедуру до кожного гостя. Не треба нехтувати відгуками про той чи інший салон – це може гарантувати надання якісних послуг та комфортних відчуттів на сеансі масажу.

Ціна на антицелюлітний масаж в Одесі залежить від техніки виконання, досвіду майстра та загального статусу салону. З вартістю процедур та відгуками можна ознайомитися на веб-сторінках салонів або в їх соцмережах.

Вакуумний масаж в Одесі відрізняється – це залежить від загального статусу салону та кваліфікації майстра. Звернувшись до профільного масажного салону, клієнт гарантовано отримує якість виконання процедури та результат. Але дуже важливо перевіряти коментарі в мережі та звертатися до майстра, який точно підбере вам процедуру, яка буде ефективною саме для вашої шкіри та врахувати всі індивідуальні потреби.

Види антицелюлітного масажу:

 • Класичний. Складається з розтирання та згладжування, щоб допомогти поліпшити оберт лімфи та крові і створити підтягуючий ефект;
 • Лімфодренажні процедури. Спрямовані на виведення накопиченої рідини та токсичних речовин з організму, усунення набряків та зміцнення імунітету.
 • Вакуумний. Робиться спеціальним апаратом або банками з вакуумним ефектом, щоб створити необхідний тиск, для поліпшення кровообігу та лімфодренажні го ефекту.
 • Антицелюлітний масаж роліками. Для нього використовують спеціалізовані масажні ролики, щоб впливати на проблемні ділянки. Це допомагає усунути ущільнення та розгладити шкіру.
 • Антицелюлітний масаж з оліями та іншими косметичними засобами. Завдяки пом’якшувальній дії олій можна зробити процедуру більш комфортною та зволожити шкіру на глибинному рівні.
 • Мануальний техніка. Ручний антицелюлітний масаж за допомогою особливих рухів, які сприяють поліпшенню стану шкіри.

Для того щоб бути в курсі всіх актуальних новин в області антицелюлітного масажу в Одесі та інших спа програм, бонусів і акцій нашого салону, підпишіться на нашу сторінку в Instagram.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram