UA | RU

Класичний масаж в Одесі та його властивості

12 Березня, 2024

Класичний масаж в Одесі

Масаж — популярна методика, що дозволяє покращити загальний стан людини та здоров’я. Існують різні види цієї процедури, але найпопулярнішим є класичний. Він підходить для чоловіків та жінок, молоді та людей у ​​віці.

класичний масаж Одеса

В Одесі класичний масаж можна отримати у багатьох салонах краси. Також є спеціальні масажні кабінети, СПА-центри. Нерідко масажисти приїжджають додому або приймають клієнтів у себе.

Класичний масаж сприяє розслабленню, зняттю напруги, поліпшенню лімфодренажу та кровообігу, загального самопочуття та рухової активності. Також за допомогою цієї техніки можна позбавити клієнта від болючих відчуттів, стресу. Масаж також допоможе запобігти розвитку серйозних захворювань та підвищити опірність організму.

Фахівці використовують різні техніки та прийоми:

 • розтирання;
 • втирання;
 • виштовхування;
 • розтягування.

Вони можуть точно визначити проблемні ділянки та проводити на них усі необхідні маніпуляції, що дозволяють полегшити біль, покращити кровотік, відновити рухливість суглобів.

Не варто думати, що основними зонами для масажу є спина та поперек. При класичному масажі робота йде над усім тілом і, якщо необхідно, фахівець наголосить на проблемній зоні.

Плюси класичного масажу

Популярність класичного масажу пов’язані з його перевагами. За допомогою технік масажист зможе:

 • підвищити тонус м’язів та гнучкість;
 • зняти біль чи набряклість;
 • покращити роботу центральної нервової системи;
 • покращити самопочуття.

За допомогою сеансів масажу, можна позбутися стресу, нормалізувати режим сну та відпочинку. Лікарі також можуть призначити масаж у комплексній терапії.

При класичному методі робота виконується з усіма частинами тіла: спиною, шиєю, руками, ногами, попереком. Найбільшу популярність має масаж спини та попереку. Ці зони часто травмуються чи болять. Це пов’язано з тим, що багато людей вважають за краще вести сидячий або пасивний спосіб життя.

У салонах Одеси надаються послуги масажу всього тіла та окремих зон. Їх проводять професійні масажисти, які здобули спеціальну освіту.

Якщо потрібно знайти салон масажу в Одесі, рекомендуємо звернутися до нас. Наш салон розташований у самому центрі міста, до нас зручно діставатися. За необхідності можна забронювати зручний час та дату для проведення сеансу. Для цього достатньо відвідати наш сайт на веб-сторінці з контактами, перейти на сторінку майстрів та обрати масажиста.

Коли не можна робити класичний масаж

До класичного масажу, як і до будь-якої іншої процедури, є низка протипоказань:

 1. ГРВІ, грип, жар, ангіна та інші подібні стани. За наявності таких захворювань масаж здатний погіршити загальний стан пацієнта.
 2. Надмірна втома. Людина, що сильно втомилася, масаж може нашкодити.
 3. Переломи, травми. В областях із подібними ушкодженнями масаж не роблять.
 4. Онкологія. Під впливом масажу може посилитися поширення ракових клітин.
 5. Шкірні захворювання. При дерматиті, висипанні, шкірних інфекціях масаж не проводять.
 6. Тромбофлебіт, тромбоз. За наявності таких захворювань масаж не рекомендується, оскільки може спричинити низку ускладнень.
 7. Низький чи високий кров’яний тиск. У цих випадках масаж можливий після обов’язкової консультації лікаря.
 8. Перший та третій триместри вагітності. У ці періоди масаж можуть проводити лише фахівці, які мають необхідний досвід із такими пацієнтками.
 9. Захворювання внутрішніх органів. При серйозних хворобах треба обов’язково проконсультуватися з лікарем і потім записуватися на сеанс класичного масажу.

Це загальний перелік можливих протипоказань. Однак у кожному конкретному випадку фахівці можуть дати інші рекомендації та поради залежно від стану здоров’я. Клієнту обов’язково необхідно повідомити фахівця про наявність проблем зі здоров’ям.

Поділитися:

Читайте також