UA | RU

СПА для чоловіків

Для однієї людини

Все необхідне видається

180 хв

Ідеально на подарунок

Ціни на масаж:

2950 грн
/ 180 хв
Спеціально створена масажна програма для чоловіків. Яка буде корисною та ефективною для роботи зі спиною, попереком а також якісно опрацює зону шиї. До програми входить розпарювання у фіто бочці яка покращить результат від масажу а також скрабування з медом та сіллю. Такі процедури знімуть застарілі шари шкіри та очистять пори. В основі програми є адаптивний масаж всього тіла. Це авторський масаж, який майстер виконує враховуючі індивідуальні потреби та особливості кожного клієнта. У цьому масажі акцент робиться саме на спину та поперек які у чоловіків найбільш навантажені. Також майстер окрему увагу приділяє шиї та комірцю, розбиваючі сольові відкладення.
СПА для чоловіків

Що входить до програми

 1. Фіто бочка з травами
 2. Скрабування з обгортанням
 3. Адаптивний масаж всього тіла
 4. Душ перед та після масажу
 5. Трав’яний чай та смаколики

Чому варто спробувати

 1. Знімає напруження та стрес
 2. Прогріває м’язи та суглоби
 3. Позитивно впливає на дихальні шляхи
 4. Покращує стан шкіри
 5. Підвищує настрій

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Особливі послуги для чоловіків

Чоловіки, так само як і жінки, потребують турботи про своє тіло та емоційний стан. Масаж стає невід’ємною частиною цього комплексного догляду, адже він здатен не лише розслабити м’язи, але й покращити загальне самопочуття. Саме тому в нашому салоні в Одесі розроблені особливі послуги для чоловіків, а саме масажі які враховують анатомії та чоловічі потреби.

Переваги масажу та СПА процедур

 • Розслаблення м’язів і суглобів: особливо важливо для тих, хто веде активний спосіб життя, займається спортом або відчуває постійну напругу.
 • Стимуляція кровообігу: покращує постачання кисню та поживних речовин до тканин, що позитивно впливає на роботу серця та загальний стан організму.
 • Зниження стресу і депресії: масаж для чоловіків сприяє вивільненню ендорфінів, які піднімають настрій та борються з негативними емоціями.
 • Покращення сну: регулярні сеанси допоможуть позбутися безсоння та покращити якість сну.
 • Підтримка спортивних досягнень: чоловічий масаж прискорює відновлення м’язів після тренувань, зменшуючи ризик травм.
 • Підвищення імунітету: регулярні процедури допомагають організму краще протистояти застуді та іншим захворюванням.

Багато хто думає, що SPA – це лише жіноча процедура, а чоловіки рідко ходять до майстрів і лише в тому випадку, якщо іншого варіанту вже немає. Однак в сучасному світі є безліч технік, які допоможуть розслабити тіло чоловіка, а також поліпшити моральний стан.

Які СПА процедури краще обрати чоловікам?

Масаж для чоловіків в Одесі

 • Релакс-техніки: допоможуть зняти емоційну напругу, покращити сон та концентрацію.
 • Тайський та балійський вид масажу: поєднують в собі розслаблення та оздоровлення, покращують гнучкість та еластичність м’язів.
 • Процедури по догляду за руками і ногами: для естетики та підтримки гігієни.
 • Масаж ніг та стоп: стимулює активні точки, покращує самопочуття та сон.
 • Класичний або спортивний масаж: допомагає зняти напругу в м’язах, підходить для тих людей, які регулярно стикаються з великим фізичним навантаженням.

Заспокійливий масаж для чоловіків розслабить тіло, дозволить позбутися стресів, убрати всі зажими. А також сприятливо впливає на сон і його якість! Такий вид масажу потрібен не тільки жінкам, але й чоловікам.

SPA програми для чоловіків – це комплексний догляд, який включає масаж, догляд за обличчям, руками та ногами, а також інші процедури (стоун терапія, парафінотерапія, фітобочка).

Тайська техніка, яку можна порівняти з пасивною йогою. Унікально підібрані процедури ідеально впливають на тіло. Традиційний тайський масаж покращує кровообіг, приводить м’язи і суглоби в тонус.

Також ми пропонуємо масаж для пари: ці послуги дозволяють розслабитись разом з другою половинкою, покращує сімейні взаємовідносини і дозволять приємно провести час вдалині від суєти і стресу!

Незалежно від того, який вид масажу ви оберете, це завжди буде корисним і приємним досвідом. Ми запрошуємо чоловіків будь-якого віку та сфери діяльності до нашого салону, щоб відчути на собі всі переваги цієї чудової процедури.

Релаксація та відновлення за допомогою масажу

Чоловіки тримають свої емоції при собі, тому з зовні вони можуть бути цілком спокійними. Але це не привід думати що їх психо-емоційний стан в нормі. Особливо у військових або рятувальників, адже їх робота це постійний стрес.

Саме тому заспокійливі масажі та спа процедури так необхідні чоловікам. Такі масажі значно покращать відновлення під час сну, знімуть знервованість та загалом заспокоять нервову систему. Можемо порадити наступні масажі які можуть сподобатися чоловікам

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram