UA | RU

Розслабляючий масаж для дітей

Для однієї людини

масаж для дітей

Для дітей

Все необхідне видається

60-90 хв

Ціни на масаж:

700 грн
/ 60 хв
900 грн
/ 90 хв
Масаж який зніме напруження м’язів, покращить сон та усуне тривожність та схвильованість. Такий масаж виконується по всьому тілу, з використанням масажної олії, аромат якої можливо обрати в салоні. Рухи майстра під час масажу легкі та довгі, доволі часто дитина засинає під час такої процедури. Загалом такий масаж краще обирати курсом від 5 процедур.
Розслабляючий масаж для дітей в Одесі

Що входить до програми

 1. Класичний масаж тіла
 2. Душ перед та після масажу
 3. Чай з солодощами

Чому варто спробувати

 1. Зніме фізичне напруження
 2. Покращить настрій
 3. Чудова профілактика постави

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Розслабляючий масаж для дітей

Діти швидко ростуть, вони досить рухливі й активні. Проте, їхня психіка ще уразлива й лише формується. Тому чудовим варіантом для покращення стану дитини стануть заспокійливі дитячі масажі:

 • зменшують дратівливість й покращують концентрацію;
 • сприятливо впливають на сон;
 • знижують ризики захворювань спини, покращують поставу.

Масажні техніки застосовуються з додаванням ароматичних масажних олій, на спеціальному масажному столі. Всі процедури проводять досвідчені майстри з профільованою освітою.

Ми пропонуємо вам вибрати курс на 60 або 90 хвилин, 5 сеансів не рідше 1 разу на тиждень. Для вашої зручності, є сеанси одночасного масажу для дітей з батьками.

Протипоказання до дитячого масажу

Протипоказаннями можуть бути:

 • запальні захворювання та ГРВІ;
 • травми опорно-рухового апарату;
 • післяопераційний період.

Якщо у вас залишились питання, ви можете проконсультуватися з нашими майстрами масажу. Також ви можете вибрати майстра, з яким дитині буде комфортно, як чоловіка, так і жінку.

Що треба брати на масаж

Наші клієнти часто ставлять нам це питання. Проте, ми надаємо все необхідне перед дитячим масажем, щоб діти відчували себе максимально комфортно й розслаблено:

 • одноразову білизну;
 • рушник та капці;
 • засоби особистої гігієни.

Якщо у вашої дитини є будь-які речі, наприклад, капці, чи шампунь які полюбляє ваша дитина ви можете взяти їх з собою. Ми гарантуємо приємну й розслаблюючу атмосферу для вас і вашого малюка! Також ми впевнені що такий масаж є чудовим подарунком який можливо замовити у вигляді сертифікату на нашому сайті.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram