UA | RU

Королівський масаж в 4 руки

Для однієї людини

Все необхідне видається

100 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

3000 грн
/ 100 хв
Авторський масаж в 4 руки – поєднання кращих технік масажу в одній програмі, таких як: Класичний, Балійський, Лімфодренажний, також масажу обличчя. Ця програма охоплює все тіло від стоп до обличчя, особлива увага приділяється спині та попереку. Перлиною програми є те що одночасно виконується масаж на різних частинах тіла. Один майстер працює з обличчям, поки інший масажує стопи та ноги загалом.
Масаж в 4 руки в Одесі

Що входить до програми

 1. Масаж всього тіла
 2. Масаж обличчя
 3. Балійський масаж стоп
 4. Душ до, та після масажу
 5. Трав’яний чай зі смаколиками

Чому варто спробувати

 1. Відчуття легкості в тілі
 2. Релаксація та заспокоєння
 3. Опрацювання кожної частини тіла
 4. Профілактичний ефект
 5. Зволоження шкіри обличчя
 6. Зменшення набряків

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж в чотири руки – авторська програма від двох масажистів

Авторський масаж двома масажистами або масаж в 4 руки – це доволі популярна процедура в нашому салоні в Одесі. Такий вид масажу має різні властивості залежно від потреб клієнта. Він може розслабляти або навпаки тонізувати. Техніка підбирається індивідуально під кожного клієнта. Також велику роль відіграє стать. Масаж в чотири руки для чоловіків та для жінок різний.

Відмінності масажу двома масажистами

Якщо оцінювати в загальному масаж в чотири руки, то технікою він мало чим відрізняється від класичного масажу. Розпочинається сеанс з повного розслаблення. Спочатку у масажистів повільні, легкі рухи, які допомагають відчути спокій. Далі вже майстри переходять до спеціальних технік. На даному етапі все залежить від потреб клієнта та наявності проблем. Зазвичай основний етап процедури розпочинається зі спини, а далі вже переходить вниз – на стопи.

Основна особливість масажу в 4 руки в тому, що виконують його двоє. Якщо, наприклад, один масажист буде масажувати спину, а інший ноги, то нервова система швидше расслабиться. Вона не зможе відслідковувати таку велику кількість рухів одночасно. Це гарно впливає на організм, можна помітити відразу хороший результат.

Найпоширеніші рухи для масажу з двома масажистами

Результат масажу залежить саме від рухів, які використовувались під час процедури. Масажисти підбирають техніки залежно від потреб клієнта та наявності або відсутності конкретних проблем. Найчастіше використовуються такі рухи:

 • Ефлераж. Це рухи, які використовуються на початку та вкінці масажу. Вони легкі та повільні. Направлені на повне розслаблення клієнта.
 • Фрикція. Це більш інтенсивні рухи, які виконуються саме в тих місцях, де найбільше напруги. Завдяки цій технології клієнт може відчувати відразу полегшення та навіть зменшення больових відчуттів.
 • Петрісаж. Ця техніка схожа на заміс тіста. З її допомогою можна покращити кровообіг, підвищити гнучкість та еластичність.
 • Компресія. Від назви зрозуміло, що масажисти ніби тиснуть на певні ділянки тіла, щоб забезпечити повне розслаблення та ще кращий кровообіг.
 • Розтяжка. Таким чином масажисти намагаються збільшити рухомість між м’язами та суглобами. Це хороша техніка, яка приносить гарний результат.
 • Точкова техніка. Такий вид масажу спрямований на певні точки. Їх стимуляція покращує загальний стан організму.
 • Вібрація. Рухи схожі на вібрування. Вони дрібні та швидкі. Таким чином знімається напруга та покращується кровообіг.
 • Тапотаж. Масажисти цілою долонею або пальцями виконують швидкі рухи також для покращення кровообігу.
 • Розігрів. Найчастіше ця технологія використовується на початку, щоб підготувати м’язи до процедури.

Важко наперед сказати, які техніки та рухи будуть використовувати масажисти, особливо під час масажу в 4 руки. Часто поєднуються різні техніки одночасно, щоб сеанс був ефективніший, але все залежить від потреб клієнта та його реакції.

Коли масаж в 4 руки не рекомендований

Не дивлячись на те, що масаж в 4 руки це чудова процедура, яка не повинна нести ніякої шкоди, є певні стани, коли така процедура не рекомендована.

 • Хвороби шкіри. Є ряд дерматологічних проблем, при яких не варто проходити курс масажу.
 • Відновлення після операції. Іноді лікарі забороняють масаж або дають певні рекомендації, обмеження.
 • Травми. Якщо травма на руці чи нозі, можна робити масаж на інших ділянках тіла, але це питання краще узгоджувати з лікарем.
 • Проблеми з кровообігом. Є певні хвороби пов’язані з кровообігом, при яких масаж може бути не тільки не рекомендований, а взагалі заборонений.
 • Варикоз. Тут все залежить від ступеня важкості. Рекомендації щодо масажу також має давати лікар.
 • Висока температура. Коли у людини лихоманка, ГРВІ чи інфекції, краще також відмовитись від подібних процедур.
 • Алергія. Це стосується алергії на масажні масла або інші косметичні засоби. В такому разі треба попередити майстра, щоб він їх не використовував.
 • Вагітність. Це не є протипоказанням до масажу, але варто в такому випадку робити спеціальний масаж для вагітних.
 • Гостра біль. Не завжди при болю в спині чи м’язах можна робити масаж. Іноді варто спочатку звернутись до лікаря за рекомендаціями.

Це найголовніші протипоказання до масажу в 4 руки. Варто виключити все перед тим, як записуватись на сеанс.

Масаж в чотири руки в Одесі

В нашому салоні в Одесі можна записатись на масаж в 4 руки. Додатково можна скористатись фіто бочкою, масками для обличчя, обгортанням та скрабуванням. Загалом це може вийти як цілий СПА-комплекс. Також ви можете обрати майстрів для свого масажу, в нашому салоні працюють як чоловіки так і жінки.

Дізнатись ціни, деталі кожної процедури, а також записатись на сеанс можна на по телефону.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram