UA | RU

Масаж обличчя гуаша з маскою

Для однієї людини

Все необхідне видається

40 хв

Ціни на масаж:

800 грн
/ 40 хв
Відмінна альтернатива ін’єкційним методикам, адже такий масаж чудово позбавляє від набряків, та підтягує шкіру. Завдяки шкребкам гуаша зменшується кількість зморшок, а маска після масажу зволожує та насичує шкіру корисними речовинами. Також така процедура доволі приємна, тому не відмовляйте собі в задоволені та користі техніки гуаша для вашого обличчя.
Масаж обличчя гуаша в Одесі

Що входить до програми

 1. Масаж обличчя
 2. Все необхідне для масажу
 3. Чай після масажу

Чому варто спробувати

 1. Зменшення зморшок
 2. Зменшення набряків під очима
 3. Покращення настрою

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж обличчя гуаша в Одесі

Масаж обличчя допомагає покращити стан шкіри, покращити кровообіг, зменшити кількість зморшок й загалом зробити колір обличчя свіжим та сяючим. Допомагає в цьому дуже добре масаж Гуаша. Це стародавня технологія, яка прийшла від нас з Китаю. Виконується ця технологія за допомогою скребка Гуаша. Він виготовляється із яшми або рожевого каменя. Колись давно така технологія вважалась лікувальною та боролась з різними захворюваннями. Зараз Гуаша активно використовують косметологи в профілактичних цілях.

Користь масажу обличчя Гуаша

Загалом масаж обличчя за допомогою сребка Гуаша має велику користь для всіх. Більшість людей часто ходять на масаж спини або інших частин тіла, а от про обличчя просто забувають. Важливо розуміти, що обличчя також має велику кількість м’язів, які потребують час від часу розслаблення.

Ефект від масажу Гуаша важко переоцінити. Він має чудовий вплив на шкіру та м’язи. Ось що може помітити людина, яка регулярно ходить на подібну процедуру:

 • Покращення кровообігу. Завдяки цьому шкіра стає більш підтягнута, сяюча, змінюється колір, відновлюються клітини та насичуються киснем.
 • Підвищується тонус м’язів. Зникають зморшки, обличчя вирівнюється.
 • Знімається напруга та стрес. Це особливо важливо для людей, у яких доволі напружений ритм життя. Обличчя від цього страждає не менше, ніж спина чи інші частини тіла.
 • Підвищення еластичності. Обличчя стає пружне, підтягнуте, промальовується контур.
 • Виведення токсинів. З організму виходять шкідливі речовини, які псують якість шкіри. За обличчі з’являється сяйво й здоровий блиск.
 • Зменшення набряків та синців під очима.

Також варто відмітити, що клієнти, які приходили на масаж обличчя Гуаша помічають не тільки зовнішні зміни, але й покращення настрою, самопочуття, збільшення кількості енергії, життєвих сил. Це чудово відображалось на роботі та навчанні.

Техніка масажу Гуаша

Щоб правильно виконати масаж обличчя Гуаша, потрібно мати спеціальні навички, а також спеціальний скребок з рожевого каменю або яшми. Масаж обличчя передбачає стимуляцію спеціальних точок. Спеціалісти точно знають, як це робити. Підбираються техніки також відповідно до побажань клієнта та його стану шкіри в загальному.

Загалом спеціалісти по масажу тиснуть на певні точки і таким чином їх опрацьовують. Паралельно можуть проходити по масажним лініям. Загалом масаж і дає свій результат.

Важливо розуміти, що масажисти не можуть гарантувати усім однаковий результат від процедури. Все залежить від стану шкіри, загального стану організму, віку й інших факторів.

Масаж обличчя Гуаша це чудова процедура, яка має не тільки естетичне значення. Масаж покращує загальне самопочуття, кровообіг, зменшує кількість зморшок, покращує еластичність на пружність, а також виводить токсини та шкідливі мікроелементи. Записатись на масаж обличчя чи обрати іншу програму, отримавши якісну консультацію можна в нашому салоні в Одесі по телефону, або написавши нам в дірект на сторінці Insatagram

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram