UA | RU

Традиційний Тайський масаж

Ціни на масаж:

3000 грн
/ 90 хв
Традиційний Тайський масаж, який відомий на увесь світ. Масаж виконується поверх одягу, також такий масаж називають йога – масаж, або пасивна гімнастика. Багато рухів спрямовано на скручування, це схоже на асани в йога практиках. Під час масажу майстер налаштовується під дихання клієнта та впливає на меридіани м’язів, суглоби та певні точки на тілі. Результат такого масажу відчувається одразу, ваше тіло стане легким, гнучким та сповнене сил. Майстри котрі виконують цей масаж проходили навчання у школі масажу на Балі
Традиційний тайський масаж

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Традиційний тайський масаж в Одесі: особливості, переваги, протипоказання

Тайський масаж – це доволі інтенсивна процедура, яка направлена на відновлення сил, покращення рухливості, підвищення енергії. Це зовсім не розслабляючи чи заспокійлива процедура, як багато хто думаю. Цікавим моментом є те, що такий масаж виконується поверх одягу на твердому спеціальному маті.

Є таке помилкове враження, ніби тайський масаж має елементи еротики та пікантних технік. Це взагалі не так. Ті, хто вже був на тайському масажі, розуміють, що це процедура, яка добре прибавляє енергії.

Відвідати тайський масаж можна в нашому салоні в Одесі. Наші майстри добре розуміються на своїй справі й мають відповідну кваліфікацію.

Історія тайського масажу

Засновник традиційного тайського масажу – Шіваго Компараджа. Це індійський лікар, який жив та працював дві з половиною тисячі років тому. Саме він привіз знання про тіло людини, дав зрозуміти, що таке анатомія, а також познайомив людей з масажем. Він розповідав та показував, як впливати на м’язи, спеціальні точки, як працювати з суглобами та покращувати таким чином самопочуття. Його методика набула великої популярності й зараз вона називається тайський масаж.

На даний момент є дві школи, які спеціалізуються на тайському масажі – південна та північна. Масаж, який зустрічається у нас, пішов з північної школи. Вона більш проста. Південна аристократична та має додаткові свої особливо обряди та методи.

Основні особливості масажу

Традиційний тайський масаж буває слабкий, середній та сильний. Все залежить від рухів та сили прикладеної для виконання певної техніки. Сильний масаж передбачає ходьбу по тілу, техніки з натисканням ліктем та стопами. Такі види масажу не застосовуються в слабкому масажі. Варто розуміти, що сильні техніки не всім підходять і не всі майстри можуть їх виконувати. Для цього потрібно мати багато досвіду та знати, як правильно взаємодіяти з різними частинами тіла. В іншому випадку можна нашкодити клієнту.

Тайський масаж: йога чи пасивна гімнастика

Традиційний тайський масаж в Одесі

Тайський масаж це не просто розминання м’язів, це спеціальні техніки, які мають певні схожості з йогою. Це особливо помітять ті, хто ходив на звичайну йогу і знають як там все відбувається.

В традиційному тайському масажі клієнту не потрібно рухатись та самому робити вправи. Все виконує майстер. Ефективність дуже висока, бо клієнт не очікує, що йому будуть робити. Майстер підбирає момент, коли підходить дихання та клієнт не очікує та психологічно не встигає підготуватись та напружитись. Дуже багато людей після масажу почуває себе значно краще та навіть не очікує, що їх тіло могла зробити такі вправи.

Традиційний тайський масаж передбачає вплив на меридіани, точки на тілі, м’язи та суглоби. Особливість в тому, що масажист використовує все своє тіло для різного впливу на організм. Клієнт при цьому не роздягається, залишається в одязі. Основні техніки під час масажу:

 • ритмічні рухи;
 • скручування;
 • вижимання;
 • розтягнення;
 • точкова стимуляція.

Зазвичай масаж триває довго від 1,5 до 3 годин. За цей час майстер може пропрацювати все тіло й принести максимальну користь клієнту.

Користь від традиційного тайського масажу

Традиційний тайський масаж підходить для багатьох. Він сподобається тим, хто хоче просто розслабитись, а також тим, в кого є біль у м’язах, напруга, багато стресу або навіть певні захворювання.

Люди, які пройшли сеанс якісного тайського масажу кажуть що вони, ніби заново народились. Вони відчувають приплив енергії, багато сил, а також позитивні емоцій після процедури. Це дійсно не зрівнянні з іншими відчуття. Ніякі інші види масажу не здатні на такий результат.

Основний вплив тайського традиційного масажу:

 • покращується загальний фізичний та емоційний стан;
 • розслабляються м’язи, знімається напруга в них;
 • збільшується гнучкість та рухливість суглобів;
 • зменшується загальна втома та слабкість;
 • відчувається прилив сил та енергії;
 • очищаються енергетичні канали, знімаються блоки;
 • поліпшується кровообіг та лімфовідтік;

Не варто хвилюватись, якщо під час першого сеансу ви відчуєте біль та мінімальний дискомфорт. Справа в тому, що у більшості людей тіло не звикло до подібних маніпуляцій. Суглоби малорухливі, м’язи напружені та мало еластичні. На другому-третьому сеансі люди можуть навіть засинати. Після процедури може хотітись спати, тому не варто відмовляти собі в цьому. Як людина прокинеться, то відчує дуже багато енергії, життєвих сил та мотивації.

Протипоказання до тайського традиційного масажу

Тайський масаж дуже корисний та несе велику користь організму, але не дивлячись на це, є певні протипоказання, які варто врахувати перед записом:

 • вагітність;
 • менструація у жінок;
 • наркотичне або алкогольне сп’яніння;
 • люди похилого віку;
 • запалення;
 • інфекції або ГРВІ.

Тайський масаж для всієї сім’ї

Не всі були на тайському масажі, адже багато хто обирає класичні техніки. Ми пропонуємо записатись на сеанс в нашому салоні в Одесі й відчути ці неперевершені відчуття. У нас можна також купити сертифікати на процедуру для своїх близьких друзів або родичів. Крім тайського масажу можна підібрати любі СПА програми чи види масажів.

Адміністратори в нашому салоні проконсультують та порадять кому і коли краще прийти, а також запишуть на зручний час. Звернутися можна онлайн на сайті, по телефону чи в Instagram.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram