UA | RU

Гавайський масаж ломі-ломі

Для однієї людини

Все необхідне видається

90 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

1500 грн
/ 90 хв
Здавна гавайський масаж використовували цілителі при різноманітних обрядах, щоб усунути страх нового шляху, та вилікувати хвороби Масаж здатний покращити роботу внутрішніх органів, заспокоїти та збалансувати нервову систему, покращити сон, прибрати стурбованість. Майстер задіє долоні, подушечки пальців та лікті. Після майстер зробить масажу спини, попереку. Після чого буде задіяна методика точкового прогрівання певних частин тіла.
Гавайський масаж ломі-ломі

Що входить до програми

 1. Гавайський масаж всього тіла
 2. Душ перед та після масажу
 3. Всі необхідні речі для масажу
 4. Трав’яний чай зі смаколиками

Чому варто спробувати

 1. Легкість та відновлення
 2. Заспокоєння та зняття стресу
 3. Покращення кровообігу
 4. Відмінний сон після процедури

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж Ломі-Ломі

Гавайський масаж – це традиційна техніка, яка також має назву Ломі-Ломі, що в перекладі означає “люблячі руки”. Він зародився на Гаваях і поєднує в собі ритмічні рухи долонь, пальців і навіть ліктів. Поєднання традиційних та удосконалених технік СПА-процедур дозволяє розслабити тіло, вирівняти енергетичний потік та відпочити під час масажу.

Переваги гавайського масажу:

 • фізичне оновлення: ритмічні та сильні рухи швидко розслаблюють м’язи та покращують кровообіг.
 • гармонія з тілом і душею: техніка масажу покращує психологічний стан, підвищує настрій шляхом виділення ендорфінів.
 • відновлення балансу: традиційна техніка вирівнює енергетичний потік.

Показання до гавайського масажу

Ломі-Ломі – це найкраща техніка для тих, кому не вистачає тактильності, уваги та гармонії з власним тілом. Масаж допоможе позбутися стресів і переживань, головних болів. Серед медичних показань – проблеми з шлунково-кишечним трактом, опорно-рухового апарату, гіпертонія. Також він покращує кровообіг, що є важливим під час серцево-судинних захворюваннях, та підвищує еластичність шкіри.

Гавайський масаж – застереження

Цю техніку слід з обережністю використовувати у похилому віці та дітям молодше 5 років. Не рекомендується вдаватися до техніки гавайського масажу під час переломів, набряку шкіри, підвищеній температурі, або інфекційних захворювань.

В будь якому випадку наші майстри проведуть консультацію якщо ви маєте певні питання або не впевнені який саме масаж обрати

Як вибрати майстра масажу

Техніка Ломі-Ломі – це не лише про професійну складову, а й про емоції та комфорт. Тому ми пропонуємо вам вибрати майстра, з яким буде приємно і комфортно, щоб відчути весь ефект від гавайського масажу. Наш адміністратор допоможе вам вибрати майстра, запропонує чай з травами перед сеансом, а також розповість про інші види послуг:

Ми обіцяємо комфорт, розслаблення та чудовий сервіс від початку до кінця вашого перебування в нашому СПА-салоні!

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram