UA | RU

Балійський масаж шийно-комірцевої зони, спини та голови

Ціни на масаж:

1200 грн
/ 40 хв
1400 грн
/ 60 хв
Масаж дозволяє зняти напругу в м’язах і усунути болісні відчуття. Чим більше затиснене тіло і чим більше солі накопичилося, тим болючіше проходитимуть перші сеанси масажів і тим більше їх треба буде відвідати. У середньому , щоб повністю розім’яти м’язи і усунути біль необхідно пройти курс з 8-10 сеансів
Масаж спини та шийно-комірцевої зони

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Балійський масаж голови, шийно-комірцевої зони та спини

Масаж голови та шийно-комірцевої зони в Одесі доволі поширена процедура, яка допомагає зняти спазм в цій області, покращити кровообіг, розслабити м’язи. Також після сеансу масажу можна відчути загальне покращення стану організму й зниження стресового стану.

Масаж шийно-комірцевої зони пропонують в різних салонах Одеси. Це доволі популярна процедура, адже багато людей страждають від дискомфорту в цій зоні. Наш салон Insay також надає послуги масажу голови, спини та шийно-комірцевої зони. Ви можете записатись по телефону та відвідати його вже сьогодні, завдяки зручному розташуванню у місті.

Техніка виконання масажу шийно-комірцевої зони

Немає однієї техніки для процедури масажа шийно-комірцевої зони. Вибір методики робить спеціаліст після огляду та оцінки стану м’язів, шкіри та загального здоров’я. Масажист може запропонувати клієнту такі види:

 • Класичний. Стандартна програма, яка передбачає втиральні, розтиральні, легкоговібрувальні рухи в шийно-комірцевій зони. Таким чином фахівець знімає напругу, допомагає покращити кровообіг, розслабити м’язи у вибраній зоні.
 • Точковий масаж. По назві стає зрозуміло, що масажист буде стимулювати окремі точки, які знаходяться в шийно-комірцевій зоні. Таким чином можна не лише розслабити м’язи, але й повністю зняти больові відчуття.
 • Рефлексотерапія шийно-комірцевої зони. Масажист пропрацьовує точки не лише на шиї, але й у верхній частині стопи. Є теорія, що на стопах є безліч точок й кожна з них пов’язані з окремими органами. Ця терапія допомагає покращити загальне здоров’я та самопочуття.
 • М’язовий масаж. Масажист проводить масаж шийно-комірцевої зони на певних м’язах в зоні шиї. Таким чином покращується тонус, знімається напруга та больові відчуття, якщо вони є.

Загалом масаж шийно-комірцевої зони має загальну тривалість близько 30-40 хв. Клієнт лежить на спині на спеціальному масажному столі. Спеціаліст пропрацьовує зону шиї, а також плечовий відділ. Для цього він використовує натискальні рухи різної інтенсивності, розтягувальні рухи, вимішування, а також акупресуру.

Користь від балійського масажу шиї

Знають не всі, проте масаж шийно-комірцевої зони здатен покращувати стан всього організму, нормалізувати відтік лімфи та загальний кровообіг. В результаті клієнт починає себе краще почувати вже після першого сеансу.

Основні переваги масажу шийно-комірцевого відділу:

 • Покращується рухливість в області шиї та плечового відділу.
 • Зменшується біль та напруга.
 • Знижується загальний рівень стресу та тривоги, покращується настрій.
 • Покращується кровообіг та лімфовідтік. Проходять запалення та зникає відчуття важкості.
 • Зміцнюється імунітет, організм стає більш стійкий до різних захворювань та інфекцій.

Це основні переваги масажу шийно-комірцевої зони. Процедура триває недовго, стимулюють відносно невелику зону, а позитивний вплив відчувається на весь організм.

Масаж шийно-комірцевої зони: протипоказання

Не дивлячись на те, що масаж шийно-комірцевої зони дуже корисний та несе тільки позитивні зміни всьому організму, є певні протипоказання до цієї процедури. Їх краще знати перед тим, як записатись на масаж.

 • Дерматологічні проблеми. Захворювання шкіри, інфекції, спричинені грибками.
 • Серцеві захворювання сильної тяжкості. До них відноситься інсульт, серцева недостатність, гіпертензія, коронарний синдром тощо.
 • Травми, пошкодження або переломи в зоні, де буде масаж.
 • Перший триместр вагітності або наявність ускладнень у будь-який період вагітності.
 • Різні хвороби крові.
 • Наявність будь-яких доброякісних та злоякісних новоутворень в зоні, де буде проводитись масаж.
 • Інфекційні захворювання, ГРВІ, грип й подібні проблеми.

Перед записом на масаж шийно-комірцевої зони краще прочитати всі протипоказання та переконатись, що жодного з них у вас немає. В такому випадку масаж принесе лише користь.

Чому варто обрати послуги масажу в нашому салоні Insay?

Ми маємо великий досвід у наданні послуг масажу на різні зони тіла та з використанням різноманітних технік. Ось декілька причин, чому варто записатись на масаж шийно-комірцевої зони, спини чи голови до нас в Одесі:

 • Підхід до клієнтів індивідуальний, врахування особливостей здоров’я, побажань та очікувань від кінцевого результату.
 • Для масажу використовується лише якісна професійні косметичні засоби, щоб зробити процедуру ще більш ефективною.
 • Усі працівники салону мають відповідні кваліфікації, досвід роботи та володіють різними техніками масажу.
 • В салоні можна скористатись послугами абсолютно різного масажу на різні зони. Варто лише повідомити про свої побажання – класичний, антицелюлітний або тайський масаж, SPA-програма, що завгодно.
 • Ціни у салоні дуже привабливі, їх можна дізнатись у наших працівників перед записом на процедуру.

Балійський масаж шийно-комірцевої зони в Одесі – ціна

Ціна на масаж шийно-комірцевої зони в Одесі залежить від багатьох факторів. Щоб дізнатись кінцеву вартість, масажист повинен визначити, яка техніка масажу краще всього підійде, скільки триватиме масаж та скільки потрібно процедур.

В нашому салоні часто проходять акції та можна скористатись знижками. Вся інформація доступна по телефону або ж клієнти можуть завітати в салон, який знаходиться в зручному місці. Ми будемо раді запропонувати любі послуги масажу для наших клієнтів.

Дзвоніть, записуйтесь на масаж, а наші фахівці допоможуть визначитись із типом процедури саме для вас!

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram