UA | RU

Лімфодренажний масаж в Одесі

2 Квітня, 2024

Лімфодренажний масаж в Одесі

Лімфодренажний масаж в Одесі останнім часом став дуже популярним. Він стимулює лімфатичнуу систему організму, що відповідальна за виведення непотрібних речовин (зайва рідина, токсини тощо). Цей вид процедури обирають для масажу з корекції фігури та зменшення об’ємів, переважно жінки.

Лімфодренажний масаж в Одесі виконується спеціалістами, які добре володіють техніками. Всі рухи спрямовані на активацію руху лімфи та лімфатичних судин. Процедура покращує кровообіг, тримає тіло в тонусі та навіть зміцнює загальний імунітет організму.

Основна користь лімфодренажного масажу:

 1. Зміцнення імунітету. Лімфатична система напряму впливає на імунітет людини. Саме тому лімфодренажний масаж допомагає організму краще справлятись з усіма зовнішніми подразниками.
 2. Покращення кровообігу. Чим кращий кровообіг, тим якісніше живлення клітин та всіх органів. В результати у пацієнта стає більше енергії, зменшується рівень втоми та покращується стан шкіри.
 3. Зменшення набряків. Лімфодренажний масаж добре виводить зайву рідину з організму, а це означає, що після процедури зменшуються набряки. Такі процедури добре підходять після операцій та травм.
 4. Очищення всього організму. Лімфодренажний масаж виводить токсини, зменшує кількість шкідливих речовин. Таким чином організм очищається й відновлюється.

Ефект від лімфодренажного масажу

 • Покращується стан шкіри, підвищується пружність та еластичність;
 • Зменшення рівня стресу, напруги в м’язах;
 • Покращення імунітету, в результаті люди менше хворіє;
 • Покращення самопочуття, настрою;
 • Зменшення набряків, кращий зовнішній вигляд.

Як часто робити курс лімфодренажного масажу

Один курс лімфатичного масажу становить 5-10 процедур. Кількість залежить від стану організму і потреб. Визначає це фахівець, який буде проводити процедуру. Лімфодренажний масаж не можна робити щоденно. Вистачає 1-2 рази на тиждень. Після закінчення повного курсу можно продовжувати робити процедури для підтримки один раз на тиждень або щомісяця. На скільки це потрібно визначає також масажист і дає рекомендації.

Дуже часто лімфодренажний масаж проводиться в комплексі з іншими процедурами. Наприклад, з пресотерапією або з обгортуванням.

Протипоказання: кому не підходить лімфодренажний масаж

Не дивлячись на те, що лімфодренажний масаж має великий позитивний вплив на організм, для нього є також і ряд протипоказань. До них відносяться:

 • Онкологічні захворювання;
 • Післяопераційний період;
 • Інфекційні захворювання;
 • Запальні процеси в організмі;
 • Варикоз та інші захворювання серцево-судинної системи;
 • Захворювання шкіри;
 • Захворювання нирок та печінки.

Перш ніж йти на лімфодренажний масаж в Одесі, варто переконатись, що ніяких протипоказань немає.

Система проведення лімфодренажного масажу

Найголовніше в лімфодренажному масажі це спеціаліст, який його проводить. Масажист повинен мати відповідні навички та знати техніки, щоб процедура була максимально ефективною.

Сама процедура передбачає декілька етапів:

 • Крок 1 – підготовка. Пацієнт має лягти на спеціальну кушетку, вибрати зручну позицію та розслабитись.
 • Крок 2 – нанесення масла/крему. Масажист наносить на потрібну зону спеціальний крем або масажне масло, щоб виконувати лімфодренажний масаж було легше, а результат був кращий.
 • Крок 3 – початок. Спеціаліст розпочинає робити сам масаж. Він передбачає спочатку повільні розігріваючі рухи. Всі вони виконуються в напрямку лімфатичних судин, щоб відразу розпочалася стимуляція лімфи.
 • Крок 4 – масаж. Масажист використовує різні техніки по всьому тілу.
 • Крок 5 – масаж по зонах. Фахівець починає масажувати по спеціальній технології проблемні зони. Це можуть бути ноги, живіт, руки тощо.
 • Крок 6 – кінець. На завершення масажист проводить повільний розслабляючий масаж.

Лімфодренажний масаж в спеціалізованому салоні: основні рекомендації

Маючи бажання відвідати масажний салон в Одесі для отримання послуги лімфодренажного масажу, слід знати, як підготуватись до нього та що робити після процедури:

 1. Знайти хороший салон, який робить лімфодренажний масаж в Одесі. Для цього потрібно вибрати декілька варіантів, проаналізувати ціни, почитати відгуки.
 2. У вибраному салоні дізнатись, хто робить процедуру. Це повинні бути справжні спеціалісти, які мають досвід і добре розуміються в своїй справі.
 3. Далі варто записатись на процедуру в зручний для вас час. Варто врахувати також тривалість самої процедури, щоб розрахувати свій час правильно.
 4. Перед відвідуванням масажного салону варто сходити в душ та очистити шкіру від забруднень та сторонніх косметичних засобів. Не рекомендується також використовувати крем для тіла чи якусь олійку. Це буде робити масажист.
 5. Перед початком процедури масажист обов’язково повинен поговорити з вами та дізнатись чи немає у вас протипоказань. Також варто відразу обговорити всі момента та очікування від курсу. Це важливо, щоб не залишалось запитань.
 6. Під час лімфодренажного масажу варто максимально розслабитись і отримувати задоволення. Якщо ви правильно обрали салон, то масажист точно знає, що робити і як максимально ефективно провести сеанс.
 7. Після масажу варто ще трохи відпочити на масажному столі й тільки після цього одягатись.

Після закінчення першої процедури спеціаліст скаже коли можна приходити наступний раз і скільки сеансів потрібно. Все залежить від стану шкіри та потреб людини. Якщо ви правильно оберете масажний салон, то результат буде помітний дуже швидко.

Якщо ви хочете пройти курс лімфодренажного масажу в Одесі, звертайтесь до нас! У нашому масажному салоні працюють спеціалісти, які мають великий досвід та володіють всіма необхідними навичками.

Поділитися:

Читайте також