UA | RU

Загальний масаж тіла

14 Березня, 2024

Загальний масаж всього тіла

Для того, щоб покращити загальний фізичний та психічний стан, рекомендується відвідувати сеанси загального масажу. Він допомагає позбутися напруги, стресу, покращити лімфоток і кровообіг, розслабити м’язи та покращити рухливість суглобів. Зазвичай на початку сеансу майстер використовує легкі рухи та методи, що розігрівають. Поступово вони змінюються на більш інтенсивні та дієві техніки. Під час проведення класичного масажу майстер використовує різні техніки: стискування, розтирання, коливання та інші. Даний вид масажу вважається найпоширенішим та найпопулярнішим в Одесі.

Яку користь приносить загальний масаж?

Сеанси масажу дозволять:

 1. Зняти стрес. Завдяки вмілим діям масажиста можна розслабитися, відчути, як стрес відступає і приходить заспокоєння.
 2. Поліпшити кровообіг. Масаж стимулює приплив крові, активізує доставлення кисню до різних органів та тканин, налагоджує процес отримання ними важливих поживних речовин.
 3. Звільнення від токсинів. Масаж сприяє поліпшенню лімфодренажу та позитивно впливає на очищення організму.
 4. Зняття м’язової напруги. Масаж сприяє м’язовому розслабленню, зменшенню напруги. Це особливо важливо після важких фізичних навантажень чи тривалого перебування в одній позі.
 5. Підвищує рухову активність. Масаж збільшує гнучкість суглобів.
 6. Знижує біль. Сеанси масажу допоможуть знизити силу болючих відчуттів, відновити м’язи після перенесених травм.

Також загальний масаж є чудовим заходом профілактики остеохондрозу. Він застосовується у комплексі з іншими видами лікування. Сеанси сприяють розбиттю сольових відкладень, запобігають їх накопиченню, що особливо важливо для людей похилого віку.

Що таке масаж спини?

Це один з різновидів загального масажу, який також називається класичним. Сеанси сприяють покращенню стану спини, знімають напругу, забезпечують м’язове розслаблення. Крім того, вони допомагають налагодити кровообіг та покращити загальне самопочуття.

Загальний класичний масаж спини є дуже популярним. Його використовують, щоб зняти втому, а також як метод профілактики захворювань попереку та шиї. Він вважається одним із доступних та популярних серед масажистів.

Сеанси цього типу масажу допоможуть впоратися з низкою захворювань або запобігти їм:

 • грижа міжхребцевих дисків;
 • сколіоз;
 • остеохондроз;
 • радикуліт;

Він також буде ефективним при протрузіях міжхребцевих дисків.

Які техніки використовуються при масажі спини:

Основними є такі:

Масаж спини техніки

 1. Погладжування. Спочатку майстер робить легкі рухи, поступово збільшуючи їхню інтенсивність. Погладжування дозволяють організму розслабитися та підготуватися до інших технік, що сприяють розігріву та балансуванню температури шкіри клієнта та рук майстра.
 2. Похитування (вагання). Дозволяють заспокоїти нервову систему, допомагають досягнення спокою.
 3. Накопичення та стиснення. За допомогою пальців, долонь або кулачків масажист охоплює м’язи та поміщає їх углиб, щоб досягти зняття напруги. Іноді через стреси та нервові ситуації м’язи можуть перебувати у стані постійної напруги. Для цього стану зняття потрібен фізичний вплив. Напруженість м’язів виникає через неправильну поставу, згорбленість при ході, малу рухливість, біль.
 4. Розтирання. Ці рухи відрізняються м’якістю та тривалістю. Вони покращують кровообіг та сприяють розслабленню. Налагоджений кровообіг дозволяє забезпечувати тканини та органи корисними речовинами та мікроелементами.
 5. Тиск. Дозволить затверділим м’язам розслабитися, знімають болючі відчуття, спазми, запалення. Ці симптоми досить неприємні, але знадобиться всього кілька сеансів, щоб позбутися їх.

Описані техніки можуть змінюватись залежно від виду масажу, стану клієнта та його індивідуальних потреб. Класичний масаж спини зазвичай проводиться в лежачому або сидячому положенні.

Особливості загального масажу ніг та стоп

Це загальна процедура, що дозволяє покращити кровообіг, зняти напругу, розслабити м’язи та покращити самопочуття. Масаж ніг та стоп є популярним, тому що саме на ноги приходять великі навантаження. Тому їм потрібна особлива увага та якісний догляд.

При загальному масажі ніг використовуються такі техніки:

 1. Гладкі рухи. З них розпочинається сеанс. Вони сприяють розслабленню м’язів та заспокоєнню.
 2. Коливання. Також є м’якими рухами, що стимулюють кровообіг і знімають напругу.
 3. Розтирання. Відрізняються тривалістю і сприяють досягненню розслаблення.
 4. Обертання та розминання. Масажист може застосовувати техніку обертання, щоб підвищити гнучкість суглобів.
 5. Компресія. Виявляється легкий тиск та стиск, що дозволяють знизити напругу, покращити кровотік.
 6. Точкові техніки. Масажист може приділяти більше уваги окремим точкам, від яких залежить робота тих чи інших органів із систем.

Загальний масаж ніг найбільш корисний тим, хто змушений проводити багато часу в стоячому положенні або багато пересуватися на ногах. Також він буде корисний при набряках, довгому перельоті або сидячій роботі. Він дозволить покращити кровообіг, знизить втому і позбавить болю. Завдяки поліпшенню роботи лімфодренажної системи можна позбутися набряків та запалень. Загальний масаж корисний всім: чоловікам, жінкам, дітям, літнім людям.

Якщо вам потрібен такий масаж, зверніться до нас в салон. У нас працюють досвідчені майстри, і ми можемо запропонувати великий вибір якісних масажних послуг.

Поділитися:

Читайте також

що таке релакс масаж
Новини

Що таке релакс масаж

Що таке релакс масаж – узагальнена назва певних видів масажу Релакс масаж – це один з найпоширеніших видів масажу, основна

Докладніше »