UA | RU

Адаптивный массаж

Для одного человека

Все необходимое кажется

60-90 мин

Чаще выбирают

Цены на массаж:

1400 грн
/60 мин
1900 грн
/ 90 мин
В основе этого массажа лежат классические техники массажа, но процедура выполняется исходя из анализа состояния мышц и тела. То есть адаптируем массаж к человеку и его состоянию. В него входят техники балийского, классического, точечного, тайского массажей. Этот микс позволяет максимально расслабить тело и убрать болевые ощущения, и как результат у Вас будет состояние легкости и покоя.
Адаптивный массаж в Одессе

Что входит в программу

 1. Авторский массаж всего тела
 2. Все необходимое для массажа
 3. Душ до и после массажа
 4. Чай со сладостями

Почему стоит попробовать

 1. Укрепление иммунитета
 2. Снятие напряжения мышц и суставов
 3. Нормализация давления

ТАКЖЕ ПОЛЬЗУЮТСЯ СПРОСОМ

Адаптивний масаж, та його особливості

В масажних салонах, зазвичай присутнє велике розмаїття послуг. В залежності від напрямку, в якому працює салон, це можуть бути мануальні чи апаратні техніки, лікувальні та спортивні методики, заспокійливі масажи та спа-програми для всього тіла або окремих його частин. Більшість клієнтів можуть обрати для себе саме ту процедуру, яка їм довподоби. Визначитися з вибором масажу з радістю допоможе адміністратор, або безпосередньо майстер. Він також розповість, як саме треба підготуватися до масажу. Зазвичай це стандартні рекомендації:

 • Прибрати весь макіяж та іншу косметику з тіла;
 • Утриматися від відвідування солярія за кілька днів до сеансу;
 • як харчуватися та що пити перед масажем та протягом всього курсу;
 • робити або обмежити фізичне навантаження.

Всі ці рекомендації стосуються традиційних масажей та класичних програм. Однак перелік масажних послуг в нашому салоні дуже великий, тож ми можемо пропонувати:

 • класичний масаж спини та інших частин тіла;
 • спортивний та відновлюючий масаж;
 • антицелюлітний та програми з лімфодренажу;
 • тайські та Балійські техніки;
 • різноманітні спа-процедури;
 • ароматерапія;
 • масажні програми для малюків.

адаптивний масаж для тіла

А якщо хочеться чогось надзвичайного, у наших клієнтів є можливість спробувати спеціально створену програму адаптивного масажу для всього тіла. Це спеціальна методика, за допомогою якої можна самостійно обирати всі нюанси масажу: силу нажиму, використання олії, чи інших допоміжних засобів, робота з окремими частинами тіла, та виконання інших побажань клієнта, якщо вони не суперечать правилам салону та не завдадуть шкоди клієнту.

В основі адаптивного масажу лежить поєднання класичних та балійських технік, що сприяє більш якісному опрацювання м’язів та суглобів, допомагає зняти зажими та заспокоює нервову систему. Це дозволяє в рамках одного адаптивного масажу поєднати профілактику і лікування із заспокійливий моментами для релаксу та отримання задоволення. Але для якісного та професійного виконання масажу необхідно обрати кваліфікованого та досвідченого майстра, саме тому салон Insay дає корисні поради та розказує, як це правильно зробити:

Масаж для всього тіла – як вибрати гарного майстра:

Процес вибору масажиста може бути дійсно важким, оскільки адаптивний масаж впливає не тільки на фізичне, але також на емоційне самопочуття. Тому надважливо знайти професійного майстра в Одесі, який може задовільнити всі ваші потреби. Надамо декілька порад, що допоможуть при виборі майстра:

 • Чітко визначте свої потреби, відштовхуючись від ваших проблем, та розкажіть про це вашому майстру. Серед бажаного ефекту може бути зняття напруження, зменшення болю, підвищення еластичності, чи просто розслаблення. Серед доступних процедур адаптивного масажу в нашому салоні є шведський, тайський, спортивний, балійський, антицелюлітний, лимфодренажный та інші програми.
 • Пошук кваліфікованого спеціаліста: дуже важливо знайти сертифікованого майстра, що мають фахову освіту та пройшли відповідне навчання. Також треба перевірити, чи є у масажиста ліцензія та сертифікати, і переконатися в його професіональних якостях. Частіше за все професійні майстри працюють спеціалізованих салонах, бо там є всі умови для проведення якісного та максимально комфортного сеансу.
 • Вивчить всі рекомендації: спитайте у знайомих та родичів, чи є в них перевірені масажисти. Вони можуть поділитися з вами своїм досвідом щодо якісних майстрів, з якими вони працювали раніше. Також можна поцікавитися відгуками і мережі Інтернет про масажистів в Одесі, адже легше дізнатися про якість послуг саме в салонах, ніж у майстрів, працюючих вдома.
 • Зустріч та професійна консультація: перед прийняттям рішення, бажано зустрітися особисто з майстром та провести консультацію. Чітко сформулюйте ваші потреби та окресліть очікування, ставте питання щодо методів роботи та технік, що використовує майстер. Це може суттєво допомогти вам оцінити, та вибрати саме того майстра, що буде відповідати всім вашим вимогам
 • Довіряйте відчуттям: щоб сеанс адаптивного масажу був максимально комфортним, важливо довіряти своєму майстру. Якщо ви не впевнені в професійних навичках масажиста, можливо, треба звернути увагу на іншого кандидата, чи обрати інший салон масажу.

Взагалі, вибір масажиста в Одесі – це особистий процес, який залежить від багатьох факторів, таких як індивідуальні потреби, особисті уподобання та рівень довіри до майстра. Слід пам’ятати, що масажист з належною кваліфікацією обов’язково допоможе кожному клієнту отримати максимальну користь від процедури адаптивного масажу, та буде робити все можливе для вашого комфорту.

Адаптивний масаж в нашому салоні Insay є популярною процедурою, тому що це унікальна можливість власноруч створити саме ту процедуру, яка буде відповідати всім його критеріям, чи навіть коректувати техніку під час самого сеансу адаптивного масажу.

Дополнительные услуги и процедуры для тела

Кожному гостю, який обирає адаптивний масаж в нашому салоні, доступні також додаткові процедури. Клієнти можуть скористатися фітобочкою, різноманітними скрабуваннями або пілінгами, зробити обгортання для тіла, та процедури по догляду за обличчям. Також є можливість замовити подарункові сертифікати, щоб порадувати своїх близьких та коханих, та обрати для них будь-яку нашу послугу. Сертифікати доступні до бронювання як в салоні у наших менеджерів, так і онлайн на сайті і в Instagram.

Поделиться:

Хотите узнать первыми о наших новостях, и предложениях подпишись на наш Instagram