UA | RU

Беспокоит боль в спине – приглашаем на лечебный массаж

Март 2, 2024

Чому з’являється біль та дискомфорт у спині

Больові відчуття в області спини частіше за все виникають внаслідок хронічного спазму м’язів у глибоких структурах хребта. Якщо ваша діяльність пов’язана з навантаженням одних й тих самих м’язів кожного дня, швидше за все ви вже маєте таку проблему, незалежно від вашого віку.

Навіть якщо фізичне навантаження мінімальне, таке як водіння автомобілю або робота за комп’ютером – все це постійно навантажує м’язи, і в разі виникнення додаткового провокуючого фактору може виникнути патологія, яка проявить себе дискомфортом та болем.

Досить часто буває, що біль та дискомфорт проявляються не тільки в спині, а сягає плечей, грудної клітини, і навіть може спровокувати перекос тіла на одну сторону. Пусковим елементом може стати будь-що: переохолодження, стрес або додаткове фізичне навантаження.

Вирішити цю проблему можуть спеціальні методи та техніки лікувального, розслабляючого та класичного масажів, якими професійно володіють масажисти нашого салону в Одесі.

Кому допоможе лікувальний масаж спини

Лікувальний масаж – дієвий засіб для зняття всіх видів тонусу з м’язово-зв’язкового корсета на хребті людини та попереку. Він також сприяє швидкому утворенню біологічно активних речовин та гормонів, пришвидшує метаболізм в тканинах та в усьому організмі. В результаті у людини з’являється гарна постава, хребет стає менш вразливим, а також це ефективна профілактика рухливості попереку та болю в плечах, шиї та спині.

Регулярно проходячи профілактичні курси лікувального масажу, можливо відновити еластичність м’язів на глибинному рівні, покращити стан зв’язок і фасцій, пришвидшити кровообіг у всіх структурах спини. Додатковими процедурами в лікувальному комплексі є кінезіотерапія та загальна практика розслаблення всього тіла.

Такі профілактичні процедури корисні як для дорослих людей, так і для дітей та підлітків, адже вони проводять багато часу за шкільною партою. Саме в дитячому віці формується правильна постава, тому важливо слідкувати за цим та вчасно робити профілактику сколіозу.

Тож, як саме працює лікувальний масаж? Під час сеансу спочатку здійснюється стимуляція спазмованих м’язів, а потім їх розслаблення. Таким же чином опрацьовуються інші тригерні зони – м’язи та сухожилля, що підтримують надлишкову м’язову напругу. При постійному м’язовому спазмі з’являється міофасціальний синдром – патологія структури м’язів. Позбутися цієї проблеми можливо завдяки спеціальним технікам міофасціального масажу. Якщо тривалий час нехтувати цим станом, може змінитися постава, погіршитися сон, з’явитися неспроможність усидіти довгий час на одному місці, що може погано вплинути на працездатність.

Протипоказання до лікувального масажу

Лікувальний або загальний масаж доречний як чоловікам так і жінкам в будь якому віці. Винятком є пацієнти з онкологічними захворюваннями та патологіями шкіри, до яких відносяться висипи, дерматити, фолікуліти тощо.

Однак, слід враховувати, що іноді лише масажу буває недостатньо, і до процесу лікування потрібно додати інші остеопатичні та мануальні процедури. Бувають випадки, коли запальний процес набуває хронічного перебігу – тоді до масажу додається медикаментозна терапія, яку призначає лікар.

В салоні Insay використовується ортопедична корекція. Це одна з мануальних технік, що має м’яку дію на каркас спини. Її проводять фахівці мануального масажу, опрацьовуючи найглибші м’язові структури, до яких немає доступу в ході класичних процедур.

Курс лікувального класичного масажу спини та попереку складається з 5 -15 сеансів тривалістю 30-45 хвилин кожен. Саме цей час необхідний для якісного впливу на вразливі ділянки спини, а його збільшення може призвести до негативних результатів. Оптимально проводити сеанси через день, однак періодичність масажу можливо корегувати в залежності від індивідуальних особливостей клієнта.

Для максимально ефективного впливу наші майстри комбінують класичні техніки з Балійським розслабляючим масажем, і завдяки цьому клієнти відчувають значне полегшення вже після перших сеансів, як фізичне так і ментальне.

З якими проблемами впорається масаж спини

Масаж спини та попереку широко використовується в профілактичній підтримці здоров’я та допомагає в боротьбі з такими проблемами:

Масаж спини Одеса

  • Остеохондроз (остеоартроз) хребта: Захворювання характеризується дегенеративними змінами в хребтах і суглобах, що супроводжується болісними відчуттями та обмежує рухливість. В таких випадках масаж показаний, щоб полегшити біль та розслабити м’язи.
  • Грижа міжхребцевого диска. Виникає, коли ядро міжхребцевого диска зміщується та починає тиснути на нервові структури. Щоб зняти м’язовий тонус та зменшити тиск, може бути призначений курс лікувального масажу.
  • Спондилез. Процес, що викликає деформацію та висування хребців та може призвести до повної деформації хребта. В цьому випадку масаж призначається для полегшення болю та покращення рухливості хребта в цілому.
  • Сколіоз. Викривлення хребта в один чи інший бік. Лікувальний масаж розслабить м’язи та зніме загальний дискомфорт, що спричиняє цей стан.
  • Міофасціальний больовий синдром. Стан, який проявляється неприємними відчуттями в м’язах та тригерних точках. Вони зазвичай виникають у різних ділянках спини, а ефективно локалізувати цей біль може курс масажу.
  • Стеноз спинного каналу. Це звуження спинного каналу, в результаті чого нерви стискаються та спричиняють біль та слабкість у ногах. З метою полегшення цих симптомів рекомендуют час від часу проходити курс лікувального масажу.

Вартість масажу спини

В Одесі масаж спини можливо знайти майже у кожному профільному закладі, але ціни на такі процедури відрізняються. Вони залежать як від району міста, так і від кваліфікації майстра, який робить масаж. Цю послугу можливо умовно розділити на загально-профілактичну та лікувальну, що впливає як на техніку виконання, так і на вартість сеансу.

  • Загально-профілактичний масаж. Не потребує рекомендації та направлення від лікаря та виконується всіма спеціалістами мануального масажу. Вартість такого масажу від 500 до 1000 грн за годину. Найчастіше ця процедура є базовою та робиться як профілактична, а також має гарний вплив на загальний стан спини та попереку.
  • Загальний лікувальний масаж спини. Робиться після обстеження у лікаря та за його рекомендаціями. Вартість залежить від складності захворювання та може сягати 4,000 грн за 5-6 процедур.

Що робити, якщо після масажу болять м’язи

Іноді після масажу бувають не дуже приємні відчуття, та біль у м’язах, які можуть виникати на наступний день після сеансу. Зазвичай це є нормою для такого виду масажу, адже процес розслаблення м’язів дуже схожий зі спортивним тренуванням, після якого виникає крепатура.

Ці неприємні відчуття зазвичай проходять впродовж одного-двох днів, та скоріше за все на наступному сеансі таких відчуттів вже майже не буде. Але якщо ви відчуваєте біль та дискомфорт саме під час масажу, не слід цього терпіти. Скажіть про свої відчуття масажисту, щоб він скорегував рівень тиску та пом’якшив нажим, якщо треба.

Команда нашого салону Insay щиро бажає вам міцного здоров’я та приємних вражень від масажів. Із задоволенням нагадуємо, що в нас є сторінка в Instagram де можливо ознайомитися з актуальними новинами, фото та відео-роліками про різні види масажу.

Поделиться:

Читайте также

что такое релакс массаж
Новости

Что такое релакс массаж

Релакс массаж – обобщенное название определенных видов массажа Релакс массаж – это один из самых распространенных видов массажа, основная

Подробнее »