UA | RU

Що таке релакс масаж

27 Червня, 2024

Що таке релакс масаж – узагальнена назва певних видів масажу

масаж в одесіРелакс масаж – це один з найпоширеніших видів масажу, основна мета якого полягає у знятті стресу і напруги, сприянні загальному розслабленню і покращенні загального самопочуття. Цей вид масажу відрізняється м’якими та плавними рухами, що допомагають розслабити м’язи, покращити кровообіг і забезпечити позитивні, приємні відчуття від дотиків, атмосфери, освітлення та музики під час процедур. Але не можна казати що це один вид масажу або техніка, під термін релакс масаж підпадає досить велика кількість процедур.

Чому заспокійливий масаж користується попитом

Кожна людина полюбляє відпочинок, а релакс масаж це саме відпочинок, та приємні емоції. Саме тому люди обирають такий вид послуг – зняти напруження як фізичне так і емоційне, отримати певну кількість гармонів щастя. Також такий вид масажу має не велику кількість протипоказань, і досить розповсюдженим серед салонів масажу, та СПА комплексів в Одесі і не тільки.

Також масажі для релаксації досить часто обирають у якості подарунку, замовляючи подарункові сертифікати. Адже це майже безпрограшний варіант зробити приємно, родичам, близьким або друзям. Особливо враховуючи той факт що це не вимагає великих коштів. Ціни на такий вид масажу починаються від 800 грн.

Жінки, до таких послуг досить часто обирають послуги з догляду за тілом та обличчям, іноді перетворюючи масаж в цілий СПА ритуал на цілий день, отримуючи при цьому не тільки користь, а також приємні емоції та доглянуте тіло.

Види релакс масажу

Існує декілька основних видів релакс масажу, кожен з яких має свої особливості, та походження з різних частин світу:

 1. Класичний релакс масаж – використовуються м’які розтирання, погладжування та легкі натискання для зняття напруги з м’язів, тривалість від 30 до 60 хв. Для виконання масажу використовують масажні олії
 2. Арома масаж – застосовуються ефірні масла, або масажні йогурти що мають заспокійливу або тонізуючу дію, звичайно перед таким масажем майстер запропонує обрати аромат олії або масажного йогурту.
 3. Тайський релакс масаж – поєднує елементи йоги, аккупунктури та масажу для досягнення глибокого релаксу, такий вид масажу зазвичай більш тривалий від 60 до 90 хв. Його основна відмінність це більш інтенсивна робота з суглобами, які під час масажу витягують, скручують та розминають, а також працюють з точками на стопах.
 4. Балійський масаж – улюбленець жінок, адже він найбільш ніжний та повільний. Під час такого масажу тіло максимально стає м’яким, нервова система заспокоюється, завдяки чому людина часто засинає.
 5. Гавайський масаж Ломі-ломі – використовує ритмічні рухи рук, які імітують хвилі океану, що сприяє глибокому розслабленню. Також такий вид масажу хоч і відносять до релакс масажу, але він доволі інтенсивний, майстер виконує масажні рухи за допомогою локтів та передплічь, що дає змогу впливати більш інтенсивно на м’язи та поліашити кровообіг.

Користь масажу для людини

Релакс масаж має безліч переваг для нервової системи:

 • Зняття стресу та тривоги: допомагає розслабитися і знизити рівень кортизолу в організмі, що поліпшить сон, та зніме відчуття стурбованості
 • Поліпшення кровообігу: сприяє кращому постачанню тканин киснем і поживними речовинами, результатом чого стане більш роботоздатність та енергійність
 • Зняття м’язової напруги: допомагає розслабити затиснуті м’язи та зняти біль, що є чудовим засобом поліпшити поставу, та зняти неприємні відчуття під час довгої подорожі, або роботи в офісі за комп’ютером
 • Покращення якості сну: сприяє глибокому і спокійному сну, ви будете прокидатися відпочившим, не буде відчуття втомленості.
 • Зміцнення імунної системи: регулярний масаж може підвищити загальну стійкість організму до хвороб, та зробить організм більш витривалим особливо під час дефіциту вітамінів на весні та взимку.

Тривалість релакс масажу

стоун масаж в ОдесіТривалість релакс масажу може варіюватися в залежності від потреб клієнта і обраного типу масажу, а також стану тіла людини. Зазвичай сеанс триває від 30 до 90 хвилин. Короткі сеанси (30 хвилин) можуть включати масаж лише певних зон (шиї та плечей, стоп та ніг), тоді як повноцінний сеанс (60-90 хвилин) охоплює все тіло, іноді під час масажу всього тіла, окремо віддають перевагу певній частині тіла яка потребує більшої уваги.

В чому відмінності від інших видів масажу

Релакс масаж відрізняється від інших видів масажу своєю метою і технікою виконання. Основний акцент робиться на розслабленні і знятті стресу, тоді як інші види масажу (наприклад, лікувальний або спортивний) можуть бути спрямовані на вирішення конкретних медичних або спортивних проблем, таких як лікування травм або покращення спортивних результатів. Релакс масаж зазвичай менш інтенсивний і не викликає болісних відчуттів, що може мати місце при лікувальному або класичному масажі.

Основна мета заспокійливого масажу – отримання приємних відчутів, саме тому такий масаж завжди приємний, і не має рухів та технік які можуть завдати болю, якщо дотримуватися певних вимог та правил перед масажем.

Вартість заспокійливого масажу в Одесі

Вартість релакс масажу в Одесі може залежати від багатьох факторів, включаючи тривалість сеансу, кваліфікацію масажиста, рівень салону або спа-центру та використовувані техніки. У середньому, ціни на релакс масаж в Одесі можуть варіюватися:

 • 30 хвилин: від 500 до 800 гривень.
 • 60 хвилин: від 1000 до 1400 гривень.
 • 90 хвилин: від 1600 до 2000 гривень.

Ціни можуть змінюватися в залежності від конкретного місця і додаткових послуг (наприклад, використання ефірних масел, обгортувань, скрабувань або спеціальних технік таких як стоун масаж, масаж мішечками).

Не варто робити масаж у таких випадках

Такий вид масажу не є лікувальним, і не має активного впливу на внутрішні органи та системи організму але також має певні обмеження. Особливо враховуючі що в Одесі тіло людини підвержено впливу сонця та солоної води. Ми радимо не робити масаж у таких випадках:

 • сонячні опіки
 • перегрів на сонці
 • критичні дні у жінок
 • підвищена температура
 • певні косметичні процедури для шкіри (пілінги, солярії) перед візитом

Релакс масаж – це чудовий спосіб зняти стрес і покращити загальне самопочуття. Незалежно від обраного типу, релакс масаж сприяє розслабленню, покращенню кровообігу і загальному фізичному та психічному здоров’ю. Якщо ви шукаєте спосіб зняти напругу і подарувати собі моменти справжнього задоволення, релакс масаж стане ідеальним вибором.

Замовити такі види масажу в Одесі можливо в нашому салоні, поруч з морем в районі пляжу Ланжерон, ми працюємо щодня з 10:00 до 20:00

Поділитися:

Читайте також

що таке релакс масаж
Новини

Що таке релакс масаж

Що таке релакс масаж – узагальнена назва певних видів масажу Релакс масаж – це один з найпоширеніших видів масажу, основна

Докладніше »