UA | RU

Тайський масаж стоп

Для однієї людини

Все необхідне видається

30-60 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

1200 грн
/ 60 хв
600 грн
/ 30 хв
Тайський масаж стоп – це масаж для зняття набряків та втоми зі стоп та ніг. Ви можете обрати цей масаж в двох варіантах, в залежності від ваших потреб. Більш довгий варіант тривалістю 1 год. включає в себе: масаж стоп, та ікроножних м’язів, шийно-комірцевої зони, а також догляд за шкірою на стопах. Або короткий варіант де є тільки масаж стоп та догляд за шкірою стоп.
Тайський масаж стоп

Що входить до програми

 1. Масаж ніг та стоп
 2. Масаж шийно-комірцевої зони
 3. Догляд за шкірою ніг
 4. Душ за бажанням гостя

Чому варто спробувати

 1. Зняття втоми ніг
 2. Зменшення напруженості
 3. Покращення кровообігу
 4. Зменшення набряку ніг

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Тайська техніка масажу стоп

Тайський масаж стоп Одеса

Тайський масаж стоп дуже розповсюджений в Азії, в Китаї та інших східних країнах. Це спеціальна техніка, яка дозволяє покращити кровообіг, розслабити, зняти набряки та напругу локально в ногах, а також покращити стан всього організму, підвищити імунітет. Досягається це завдяки тому, що саме на стопах є точки, які пов’язані з різними органами.

Під час масажу стоп майстри можуть застосовувати різні рухи та техніки. Для самої процедури використовують не лише пальці та руки, а й спеціальні палички. Самі рухи можуть бути легкі та спокійні, а потім навпаки сильні та інтенсивні. Все залежить від потреби на рівня напруги.

Зробити масаж стоп можна в нашому салоні в Одесі. Тут його виконують справжні спеціалісти, які добре розуміються на своїй справі й мають достатньо досвіду.

Тайський масаж стоп: основні переваги

Масаж стоп має велику кількість переваг:

 • Зняття напруги. Масаж допомагає зняти втому в ногах, розслабити, позбутися болю.
 • Кровообіг. Після масажу стоп покращується кровообіг, лімфовідтік. Виводяться шкідливі речовини та токсини.
 • Профілактика проблем. Завдяки масажу стоп знижується ризик розвитку різних патологічних станів. Також починає правильно розподілятись навантаження на стопу.
 • Покращення роботи органів. Прямий вплив на різні точки на стопах допомагають відновити та покращити роботу органів. Потрібно лише знати на які саме точки впливати.
 • Зниження стресу. Після масажу клієнт відчуває розслаблення та має менше негативних думок, емоцій. Завдяки цьому також покращується сон, організм якісніше відпочиває.
 • Збільшення активності. Після масажу стопи та загалом ноги будуть себе краще почувати, людина зможе вести більш активний спосіб життя.
 • Нормалізація тиску. Завдяки покращенню кровообігу може приводитись в норму артеріальний тиск. Це правило не стосується людей з серйозними захворюваннями.
 • Зовнішній вигляд. Після масажу ноги будуть виглядати гарнішими та свіжими.

Багато хто вважає, що масаж стоп не має достатньої користі для організму. Насправді це не так, бо після процедури можна відчути загальне розслаблення, покращення настрою, зниження стресу. Це чудовий спосіб відпочити та набратись нових сил.

Тайський масаж ніг: кому підходить

Записатись на масаж стоп може будь-хто. Але є певні категорії людей, кому ця процедура просто необхідна. До них відносяться:

 • Працівники офісів. Сидяча робота погіршує кровообіг і може стати причиною виникнення варикозу. Масаж стоп не дасть розвиватись цій проблемі та налагодить кровообіг.
 • Активним людям. Ті, хто веде активний спосіб життя, можуть мати навпаки проблему постійної втоми в ногах або навіть відчувати біль. Масаж розслабляє, додає еластичності м’язам, що зменшує ризик отримати травму.
 • Людям з ортопедичними проблемами. Масаж стоп допоможе або повністю позбутися проблеми, або значно покращити стан та усунути симптоми.
 • Людям з цукровим діабетом. Через покращення кровообігу люди з цим захворюванням можуть себе краще почути. Також зменшується ризик виникнення діабетичної стопи.
 • Вагітні. Під час вагітності ноги страждають не менше, ніж інші частини тіла. На них йде найбільше навантаження, також можуть з’являтися набряки. Масаж допоможе полегшити пересування та позбавити дискомфорту.
 • Хвороби органів. Оскільки на стопах знаходиться велика кількість точок, то масаж здатен покращити роботу різних органів.
 • Старші люди. З віком м’язи стають слабші, суглоби не такі міцні. Масаж допоможе полегшити ходьбу, а також зменшити рівень напруги та дискомфорт.

Якщо у вас немає ніяких проблем, але ви б хотіли записатись на масаж стоп, то це можна зробити у нашому салоні в Одесі.

Етапи проведення масажу стоп

 1. Клієнт знімає взуття та очищає ноги.
 2. Масажист максимально розслабляє ноги легкими рухами, повільними мануальними техніками.
 3. Майстер починає стимулювати точки на стопі за допомогою спеціальних паличок.
 4. В кінці масажист завершує процедуру також легкими рухами для максимальної релаксації та розслаблення.

Масаж стоп: основні протипоказання

Як можна було прочитати вище, масаж стоп підходить практично всім. Навіть людям, які мають різні захворювання. Однає до процедури все одно є перелік протипоказань:

 • Рани, виразки. Це стосується саме тої зони, де буде проводитись масаж. Під час масажу може ускладнитись ситуація.
 • Грибок або інші бактеріальні інфекції. Проблема після масажу може тільки ускладнитись та поширитись.
 • Тріщини на стопах. Масаж може нашкодити або просто викликати дискомфорт.
 • Запалення. Це стосується хвороб, як дерматит або артрит тощо. Після масажу може погіршитись стан.
 • Тромбофлебіт. Люди, які страждають на це захворювання, мають згустки в крові. Масаж може нашкодити.

Іноді масаж стоп може бути заборонений людям з варикозом або діабетом. Щоб дізнатись чи можна робити процедуру, варто поговорити з лікарем. Він може дозволити або заборонити масаж стоп, або ж дати конкретні рекомендації щодо техніки виконання.

Масаж стоп в Одесі: основні види

тайський масаж стоп

Перелічити усі техніки виконання масажу буде не просто, але найпоширеніші такі:

 • Класичний масаж. Спрямований на загальне покращення кровообігу, розслаблення, зняття напруги.
 • Рефлекторний масаж. Це саме та система масажу, під час якої активно стимулюються різні точки на стопах, які відповідають за внутрішні органи.
 • Лімфодренажний. Спрямований на покращення лімфовідтоку, а саме виведення токсинів, шкідливих речовин.

Масаж стоп можна робити мінімум два рази на місяць тим, хто не має проблем. Якщо є сильна напруга або ж біль, то масаж дозволений частіше. Все залежить від побажань клієнта та рекомендацій масажиста.

Записатись на приємний екзотичний масаж стоп, який прийшов з Таїланда, можна в нашому салоні в Одесі. Для цього зателефонуйте до адміністратора або ж перейдуть на нашу сторінку в Інстаграм.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram