UA | RU

Масаж трав’яними мішечками

Для однієї людини

Все необхідне видається

60-90 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

1800 грн
/ 60 хв
2300 грн
/ 90 хв
Масаж поєднує розслаблюючий масляний масаж з техніками розминання м’язів гарячими мішечками з травами. Це не просто надзвичайно приємний екзотичний масаж, а цілий комплексний ритуал із потрійним ефектом: – ніжне очищення шкіри; – глибоке розслаблення; – глибоке прогрівання; Розпарені на паровій бані мішечки наповнені травами, мінеральними солями глибоко впливають на м’язи у поєднанні з техніками масляного масажу, подарують Вам чудовий відпочинок і користь для всього організму.
Масаж трав'яними мішечками в Одесі

Що входить до програми

  • масаж мішечками
  • все необхідне для масажу
  • чайна церемонія після масажу

Чому варто спробувати

  • прогріються всі м’язи та суглоби
  • очиститься шкіра
  • покращиться настрій

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж трав’яними мішечками

масаж трав'яними мішечками

Не всі знають про особливу техніку масажу – масаж трав’яними мішечками. Це доволі екзотична процедура, яку можна зустріти не в усіх масажних салонах. Ми надаємо такі послуги в нашому салоні в Одесі й запрошуємо кожного спробувати процедуру.

Ця техніка масажу прийшла до нас з Азії. Взагалі вигадали такий масаж на Балі. Тому ще одна назва масажу – Балійський. Також цей вид масажу можна зустріти в багатьох салонах Таїланду.

Особливість техніки в тому, що для масажування використовуються не руки майстра, а прогріті мішечки з травами. Саме ними майстер натискає та одночасно прогріває тіло. Це дуже особлива технологія, яка гарантовано подарує неперевершені відчуття.
В нашому салоні в Одесі таку процедуру й різні інші СПА та екзотичні масажі часто беруть на подарунок. Для цього можна купити сертифікат. Також масаж трав’яними мішечками полюбляють пари, адже під час процедури створюється особлива атмосфера.

Секрет масажу трав’яними мішечками

Як вже говорилось вище, головна особливість масажу трав’яними мішечками полягає в тому, що масажист не проводить ніякі маніпуляції руками. Для цього використовують теплі прогріті мішечки з різним наповненням. Саме завдяки цьому людина відчуває щось абсолютно нове.

Мішечки наповнюють різними травами: шавлія, імбир, спеції, мята, куркума, ромашка тощо. Набір трав може бути абсолютно різний, все залежить від регіону та призначення масажу. Додатково кладуть в мішечок сіль або крупу. Вона допомагає зберігати тепло.

Температура мішечка приблизно така ж, як і температура тіла. Тканина, в яку завернута суміш, повинна бути натуральна. Вона також виконує додаткову функцію – скрабування. Після масажу не тільки покращується загальний стан організму, але й стан шкіри.

Масажист використовує різні технології. Все направлена на прогрівання м’язів, тіла, а також повне розслаблення. Варто відмітити, що клієнт додатково отримає ароматерапію, так як трав’яні мішечки мають гарний запах, який наповнює приміщення. За допомогою цього можна ще більше розслабитись й відчути особливу атмосферу.

В масажних салонах часто використовують маленькі мішечки з травами, які призначені для обличчя. Така процедура покращує кровообіг, знижує ризик виникнення зморшок, покращує стан шкіри.

Протипоказання до Балійського масажу

Масаж з використанням трав’яних мішечків дуже корисний та приємний. Він має велику користь для організму, але не дивлячись на це, є й певні протипоказання:

  • алергія на певні трави та компоненти;
  • сонячні опіки, інші пошкодження шкіри;
  • вагітність;
  • підвищений артеріальний тиск.

Якщо у вас є якісь вище перераховані проблеми, варто обговорити дозвіл на масаж з лікарем. Якщо масаж трав’яними мішечками дійсно заборонений за станом здоров’я, можна скористатись іншими послугами нашого масажного салону. Повний список доступний у нас на сайті або на сторінці в Інстаграм. Також можна зателефонувати в салон та поговорити з адміністратором. Він зорієнтує по ціні та порадить процедури, які вам підходять.

В нашому салоні в Одесі спеціально створюється приємна атмосфера, в якій легко розслабитись. Тут грає спокійна музика, приємний аромат, привітні майстри, які мають досвід роботи та відповідну кваліфікацію.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram