UA | RU

Масаж спини та шийно-комірцевої зони

Для однієї людини

Все необхідне видається

30-60 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

600 грн
/ 30 хв
1000 грн
/ 60 хв
Допомагає при болях в спині, а також необхідний для лікування остехондрозу та сколіозу. Саме масаж спини бореться з сольовими відкладеннями, хворобами хребта. Це відмінне зміцнювальний засіб, оскільки нормалізує кровотік і обмінні процеси, заспокоює, знімає роздратування, втому і безсоння, розслаблює м’язи шиї, спини, комірцевої зони.
Масаж спини в Одесі

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж спини та шийно-комірцевої зони в Одесі

Масаж спини та шийно-комірцевої зони

Дбати про здоров’я своєї спини дуже важливо. По статистиці, більша половина населення мають певні проблеми з поставою або інші порушення будови хребта. Також за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, проблеми зі спиною є другою причиною інвалідності. Варто розуміти це, що не допускати серйозних проблем.

Найкращою профілактикою стане масаж спини та шийно-комірцевої зони. Ця процедура дуже поширена в нашому салоні в Одесі. Це не дивно, адже відчувають дискомфорт й мають проблеми люди різного віку, статі незалежно від виду діяльності.

Етапи виконання масажу спини

Масаж спини корисний кожному, навіть якщо у людини немає ніяких проблем та неприємних відчуттів. Масаж спини допомагає розслабити мязи, покращити кровообіг, зняти напругу та відчуття важкості. Додатково за допомогою масажу можна вилікувати певні проблеми, виправити поставу.

Щоб ефект від масажу спини був помітний, варто обирати професіональних масажистів, які мають відповідну кваліфікацію та досвід роботи в цій сфері. Для кожного клієнта підбирається своя технологія залежно від проблем та побажань клієнта.

Загалом масаж спини включає такі етапи:

 1. Масажист спілкується з клієнтом, дізнається про його стан здоров’я, проблеми, захворювання, слухає скарги. Далі клієнт лягає на спеціальний стіл.
 2. Наступний крок – розминання. Спочатку використовуються м’які повільні рухи, які дозволяють розслабити м’язи та підготувати їх до інтенсивного масажу.
 3. Далі починаються більш сильні рухи: розтягнення, натискання, тиск тощо. Завдяки цьому знімаються больові відчуття, опрацьовуються м’язи.
 4. Масажист може додатково масажувати окремі ділянки або точки, щоб покращити самопочуття та зняти больові відчуття. Для цього також застосовуються спеціальні техніки, якими володіє спеціаліст.
 5. В кінці масажист також використовує легкі повільні рухи, щоб розслабити клієнта та дати мязам відпочити. Якщо є певні проблеми з поставою, масажист може дати поради, що ще робити та які вправи виконувати вдома.

Загалом масаж спини здатен усунути велику кількість різних проблем та захворювань. Важливо лише правильно обрати спеціаліста, переконатись, що у нього є досвід та потрібно навички. Тривалість масажу зазвичай від 30 до 90 хвилин. Все залежить від побажань, стану здоров’я та рекомендацій майстра.

Користь від масажу спини

Масаж спини це унікальна процедура, яка здатна покращити загальний стан організму. Ось основні переваги масажу:

 • Розслаблення, зняття відчуття напруження. Масажисти знають, які рухи та техніки використовувати для зняття напруги та больових відчуттів. Це дуже важливо, адже спина більшість часу напружена.
 • Покращення кровообігу. Завдяки хорошому кровообігу налагоджується живлення клітин та насичення їх киснем. Саме тому після масажу можна помітити покращення загального стану організму.
 • Зняття стресу. Після масажу в організму зменшується кількість гормону стресу: кортизолу та адреналіну. Завдяки цьому покращується настрій.
 • Покращення гнучкості. Масаж спини пом’якшує м’язи, покращує рухливість хребта. Таким чином знижується ризик розвитку хвороб.
 • Покращення сну. Масаж розслабляє спину та загалом тіло. Після нього зменшується рівень стресу та напрагу, а значить покращується сон. Особливо помітно це стане людям, які страждають безсонням.
 • Підвищення тонусу організму. Покращення стану спини сприяє покращенню роботи серцево-судинної та нервової системи. В результаті людина відчує загальне покращення стану організму.

Зі всіх перелічених переваг можна зробити один висновок – масаж спини корисний для всього організму. Він здатен вилікувати певні проблеми, розслабити, покращити настрій, зняти больові відчуття.

Масаж спини для пари

В нашому салоні є чудова послуга – масаж спини для двох. Таким чином пара може гарно провести час, розслабитись, зблизитись та відчути щось нове. У нас одночасно працює декілька масажистів, які й виконують процедуру. Зручно й те, що пара може обирати різні техніки масажу залежно від своїх потреб.

Додатково ми можемо створити романтичну розслаблюючу атмосферу для пари. Ціни на такі послуги залежать від вибраного типу масажу та часу процедури.

Чому варто записатись на масаж спини у наш салон в Одесі

В нашому новому салоні в Одесі працюють лише спеціалісти своєї справи, які точно знають, як виконувати масаж спини та інші масажні процедури. Клієнти можуть не хвилюватись за своє тіло, адже воно буде в надійних руках.

Основні переваги нашого салону:

масаж спини Одеса

 • В салоні працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які отримали достатньо досвіду, щоб проводити масаж. Вони підбирають техніки індивідуально під кожного клієнта.
 • У нас великий вибір послуг для кожного. Що стосується масажу, то можна обрати лікувальний, розслабляючий, балійський тощо.
 • Ми приділяємо особливу увагу обстановці в салоні. Важливо, щоб клієнти відчували себе спокійно, комфортно, розслаблено.
 • В салоні тільки професійна, якісна косметика. Всі засоби перевірені та протестовані. Також у кабінетах нове якісне професійне обладнання.
 • Масажисти завжди враховують особливості кожного клієнта та намагаються підлаштувати процедури під людину.
 • При бажанні клієнти можуть скористатись додатковими послугами спа, ароматерапії тощо.

Ми гарантуємо, що після відвідування нашого салону усі клієнти залишаться задоволені результатом, професіоналізмом майстрів та своїм настроєм.

Ціни на масаж спини в нашому салоні в Одесі

Вартість масажу спини у нашому салоні в Одесі різна. Все залежить від вибраного типу та побажань клієнта. Зорієнтувати по ціні можуть адміністратори салону по телефону. Якщо є можливість, клієнт може завітати в салон та поспілкуватись з усіма особисто. Також можна відкрити нашу сторінку в Інстаграм.

Щоб досягти кращого результату варто відразу брати курс на 5 процедур мінімум. В такому випадку клієнт може побачити ефект й закріпити його.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram