Насолодіться масажем обличчя з альгінатною маскою
Масаж обличчя чудова процедура на кожен день для підтримання свіжості та пружності шкіри обличчя. Це чудова процедура, яка покращує не лише зовнішній вигляд, але й добре впливає на стан шкіри та зовнішність. Після масажу обличчя можна помітити значні зміни. Процедура допомагає розслабити м’язи, зменшити кількість зморшок, відновити вироблення колагену тощо. Важливо, щоб масаж проводит спеціаліст. Справжні фахівці працюють в нашому салоні в Одесі. Вони знають, як досягти бажаного результату, всього за декілька процедур.
Користь від масажу обличчя в салоні
- Покращення кровообігу. Масаж відновлює та пришвидшує кровообіг, завдяки чому у м’язах підвищується тонус, клітини насичуються киснем та відновлюються, шкіра починає сяяти.
- Зняття напруги. М’язи на обличчі також напружуються та страждають, коли людина має багато стресу. Масаж допомагає розслабитись, покращити настрій та загальне самопочуття. Шкіра та обличчя буде виглядати свіжішим.
- Зміцнення м’язів. Після масажу у м’язах відновлюється тонус й вони стають міцніші. Завдяки цьому на обличчі зменшиться кількість зморшок, шкіра стане еластичною та пружною.
- Покращення текстури. Масаж також добре регулює роботу сальних залоз. В результаті шкіра стане більш м’якою, а колір стане рівномірний.
- Зняття набряків. Завдяки масажу з організму, а саме з обличчя, виводиться зайва рідина, зникають набряки, виводяться токсини, покращується лімфотік.
Як підготувати шкіру до масажу обличчя
Важливим етапом являється підготовка шкіри обличчя до масажу. Щоб процедура була приємною та ефективною, варто дотримуватись кількох порад:
- Для початку варто повністю очистити шкіру від залишків макіяжу, забруднень та надлишку себуму. Для цього варто використовувати свій повсякденний засіб для вмивання. Після цього обличчя потрібно витерти насухо.
- Далі варто нанести тонік, який приведе в норму рівень pH, звузить пори та підготує шкіру до наступного етапу.
- Додатково, щоб краще очистити обличчя, відкрити пори, можна розпарити обличчя над водяною парою. Це не є обов’язковим етапом, але якщо є така можливість, то нею краще скористатись.
- Для видалення ороговілих клітин, сухої шкіри, варто використати пілінг. Він не повинен бути дуже жорсткий, важливо щоб він підходив під тип шкіри. Також потрібно уникати шкіри навколо очей. Вона там дуже ніжна й вразлива.
- Перед процедурою варто нанести на шкіри сировотку або зволожуючий крем, який буде містити потрібні активні компоненти.
Завершальний етап стосується не обличчя, а загалом стану клієнта. Варто приходити на процедуру розслабленим та спокійним. Таким чином можна отримати кращий результат та заряд на цілий день.
Альгінатна маска: що це та яка користь
Усі альгінатні маски створюються зі спеціальної речовини – альгінату. Вона береться з водоростей. Властивості альгінатних масок різні: зволоження, заспокоєння, очищення, ліфтинг тощо. Така косметична процедура дуже популярна серед жінок. Маски такого типу використовуються і вдома, і в салонах.
Варто відмітити, що альгінатна маска само по собі має гарний вплив на шкіру, а в поєднанні з масажними процедурами можна досягти бажаного результату набагато швидше. Ось кілька переваг використання альгінатних масок:
- Зволоження. Альгінатні маски чудово підходять для сухої та зневодненої шкіри. Вони відновлюють водний баланс, покращують гідратацію, живить клітини зсередини. В даному випадку альгінат допомагає зберігати вологу в шкірі.
- Заспокоєння. Певні альгінатні маски мають в складі ромашку або екстракт алое. Ці компоненти гарно заспокоюють, відновлюють шкіру та зменшують запалення. Спеціалісти підбирають такі маски, якщо бачать на шкірі клієнта певні проблеми.
- Очищення. Альгінатна маска за деякий час висихає на шкірі та створює плівку. Саме ця плівка допомагає краще очистити обличчя, забрати залишки косметики, жиру, бруду.
- Ліфтинг. Альгінатні маски мають ефект ліфтингу. Це особливо корисно для людей, які почали помічати перші зморшки, втрату пружності та еластичності. Після процедури ці процеси почнуть відновлюватись, контур стане більш чіткий та рівний.
- Відновлення захисного бар’єру. Після альгінатної маски відновлюється захисний бар’єр шкіри й вона стає менш вразлива до зовнішніх подразників. Клітини наповнюються корисними речовинами та вітамінами.
Загалом маску з альгінату краще тримати на обличчі 20-30 хвилин. Вона повинна стати твердою та знятись одночасно по всьому обличчі. Так можна досягти кращого ефекту від процедури. Щоб даремно не очікувати, можна додатково замовити масаж стоп.
Альгінатна маска: протипоказання
Альгінатні маски корисні й універсальні. Протипоказань практично немає, але у людини можуть бути певні особливості, при яких не рекомендується наносити даний косметичний засіб.
- Алергія. Дехто має алергічні реакції на морські продукти або конкретно водорості. Щоб це перевірити, можна нанести маску на маленьку ділянку шкіри й спостерігати за реакцією 24 години. Якщо все добре, можна наносити маску на обличчя.
- Захворювання шкіри. Не рекомендують використовувати альгінатні маски, якщо є певні дерматологічні захворювання. Щоб переконатись, варто поспілкуватись зі своїм лікарем. Якщо він дозволить, можна записуватись на процедуру.
- Відкриті пошкодження на шкірі. Не варто використовувати альгінатні маски, якщо на обличчі є виразки, рани тощо. Маска може викликати неприємні відчуття та дискомфорт.
Іноді клієнти починають відчувати дискомфорт під час процедури. Може виникнути алергія, печіння, свербіж. В такому випадку варто відразу повідомити майстру й зупинити сеанс. Але такі випадки поодинокі, та є винятком.
Масаж обличчя в Одесі
В Одесі величезна кількість місць, куди можна записатись на масаж обличчя з альгінатною маскою. Наш салон не виключення. Спеціалісти проконсультують та відразу допоможуть вибрати зручну дату по телефону чи на сторінці для бронювання. Також допоможуть підібрати додаткові процедури, наприклад, стоун масаж., або обрати одну з наших СПА програм, до яких входять масажі, прогрівання в хамамі або фіто бочці та різні процедури для шкіри.