UA | RU

Фітобочка

Для однієї людини

Все необхідне видається

30 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

450 грн
/ 30 хв
Фітобочка це чудова процедура для розпарення, та розігріву. Під час процедури додаються трави та арома олії які насичують шкіру корисними речовинами, а ви дихаєте цілющим ароматом. Ця процедура незамінна для досягнення швидкого ефекту для зниження ваги та об’ємів, тому її досить часто додають до антицелюлітних та лімфодренажних програм. Ефект схожий на сауну але ви можете лекго дихати, тому що ваша голова не знаходиться під впливом температури та вологого повітря.
Фітобочка в Харкові

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Фітобочка в Одесі: користь та переваги процедури

Фітобочка – це спеціальна процедура, яка нагадує відпочинок в сауні або бані. Проблема в тому, що не всім людям дозволена сауна, а до фітобочки протипоказань менше. Тут не гріється голова, вплив йде лише на саме тіло. За допомогою фітобочки можна зняти напругу, зменшити стрес та покращити загальний стан здоров’я. Це корисна процедура, яка вважається інноваційною.

Фітобочка: що це та як працює

Фітобочка – це бочка, яка виготовляється найчастіше з кедра, сосни або інших дерев призначених для сауни та бані. До цією бочки надходить пара з травами та арома маслами. Таким чином й відбувається сеанс.

Користь фітобочки для організму людини:

Фітобочка в Одесі

 • Зміцнення імунітету. Імунна система зміцнюється у фітобочці завдяки біоактивним сполукам. Завдяки цього в організмі підвищується стійкість до зовнішніх подразників.
 • Зниження стресу. Рослини, які використовуються у фітобочці, мають спеціальні аромати. Вони знижують рівень стресу шляхом зміцнення центральної нервової системи.
 • Покращення сну. При потребі для фітобочки використовуються рослини, які мають седативний ефект. Завдяки цьому у людини покращується й зміцнюється сон, тіло краще відпочиває.
 • Покращення настрою. Аромати, які є у фітобочці, покращують настрій та викликають позитивні емоції.
 • Покращення обміну речовин. Висока температура впливає на організм, покращує обмін речовин, завдяки чому можна схуднути природним шляхом без шкоди.

Як фітобочка допомагає зменшити об’єми та схуднути

Багато людей зараз прагнуть мати гарну ідеальну фігуру, але досягти цієї мети хочуть максимально корисним шляхом для організму. Чудовим альтернативним варіантом дієтам можна вважати фітобочку.

Ось як фітобочка допомагає позбутись зайвої ваги на тривалий час без шкоди для здоров’я:

 • Метаболізм. Біологічно активні сполуки, які містяться в речовинах в фітобочці, покращують обмін речовин, сприяють більшому спалюванню калорій. Таким чином людина починає краще засвоювати їжу та менше набирати вагу.
 • Зниження апетиту. Деякі люди поправляються через постійні переїдання та часті перекуси. Деякі рослини, які добавляються у фітобочку, знижують апетит та контролюють його. Таким чином людина починає їсти в міру.
 • Очищення. Завдяки рослинам, які є у фітобочці, виводяться токсини та інші шкідливі речовини з організму. На тілі зникають набряки, а відповідно й об’єми.
 • Покращення кровообігу. Якщо у людини хороший кровообіг, кисень поступає в потрібній кількості до клітин й вони насичуються поживними речовинами, то організм перестає набирати вагу й добре функціонує.

Фітобочка в поєднанні з арома терапією та масажем

Переоцінити користь масажу дуже складно, але не всі розуміють, що разом з фітобочкою, наприклад, лімфодренажний або антицелюлітний масаж буде мати ще більший ефект. Якщо клієнт спочатку розігріється у фітобочці, то потім тіло буде спокійне, не напружене. Достатньо всього 15-20 хвилин. Після декількох таких процедур можна знизити вагу на 2-3 кілограма без шкоди для себе.

Незважаючи на те, що фітобочка дуже корисна та має багато корисних властивостей, бажаючи записатись на сеанс мають знати про деякі протипоказання:

 • Якщо у людини є алергія на якісь аромати або рослини, про це варто відразу сказати. Тоді їх не будуть використовувати для фітобочки.
 • Не всі аромати сприймаються організмом добре. Деякі запахи можуть викликати нудоту, запаморочення або просто дискомфорт. В такому випадку спеціаліст додасть компоненти без запаху або з нейтральним ароматом.
 • Не рекомендують паритись в фітобочці під час вагітності або лактації. Якщо ви бажаєте записатись на процедуру, краще проконсультуватись з лікарем, адже деякі рослини можуть бути небезпечні для здоров’я мами.
 • Не рекомендують використовувати фітобочку людям, які мають проблеми зі шкірою такі, як екзема, дерматит тощо. Рослини можуть погіршити ситуацію. Тут також знадобиться консультація дерматолога.
 • Деколи фітобочка може загострювати хронічні захворювання.
 • Не рекомендується користуватись фітобочкою літнім людям та дітям. Вони можуть мати більшу чутливість до ароматів та рослин. В даному випадку варто або відмовитись від процедури, або спочатку проконсультуватись.

Якщо ви бажаєте записатись на сеанс фітобочки в Одесі, можете зателефонувати в наш салон в Одесі та вибрати зручний час. Спеціалісти проконсультують вас та запишуть на процедуру, також ви можете обрати інші послуги такі як: масажі для пар, СПА програми, або звичайний класичний масаж

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram