UA | RU

Масаж спини для дітей

масаж для дітей

Для дітей

Для однієї людини

Все необхідне видається

30-60 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

400 грн
/ 30 хв
600 грн
/ 60 хв
Класичний масаж спини та шийно-комірцевої зони, а також попереку. Масаж для дітей віком від 6 до 12 років. Такий масаж є чудовою профілактикою здорової спини, та правильної постави, особливо для дітей які багато часу проводять за компьютером та з гаджетами. Масаж виконується з масажною гіпоалергенною олією, та впливає на всі м’язи та суглоби спини, попереку та шиї.
Дитячий масаж спини в Одесі

Що входить до програми

  1. Класичний масаж всього тіла
  2. Все необхідне для виконання масажу
  3. Душ перед та після масажу
  4. Трав’яний чай зі смаколиками

Чому варто спробувати

  1. Профілактика постави дитини
  2. Нормалізація сну та нервової системи
  3. Поліпшення кровообігу та імунітету

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Дитячий масаж в Одесі

Існує статистика, яка говорить, что у практично у 100% дітей шкільного віку є певні проблеми зі спиною. Не всі вони впливають на роботу інших органів. Багато хто цього може взагалі не помічати, але не дивлячись на відсутність дискомфорту, порушення в хребті або неправильно формування потрібно обов’язково виправляти. Найкраще з такою проблемою може впоратись дитячий масаж спини.

Найчастіше захворювання спини з’являються в той час, як дитина йде в школу, носить важкі сумки, сидить за партою. Якщо вчасно не почати робити профілактичні масажі, можна в майбутньому отримати серйозні порушення роботи органів.

Масажі для дітей більше профілактичні, ніж лікувальні. Щоб вони мали максимальний ефект, потрібно проводити сеанси регулярно. Також варто розуміти, що масаж спини для дівчаток відрізняється від масажу спини для хлопчиків. Професійні масажисти знають, які техніки використовувати, тому хвилюватись не варто.

Масаж для підлітків

В нашому SPA-салоні в Одесі працюють виключно спеціалісти, які добре розуміються на своїй справі. Масажисти мають відповідну кваліфікацію, знають, як контактувати з підлітками та завжди намагаються знайти з ними контакт. Це дуже важлива складова процедури, так як діти можуть під час сеансу поспілкуватись та довіритись. Таким чином сам дитячий масаж пройде легше та швидше.

Варто відмітити, що, наприклад, у дівчаток зміни та порушення у будові хребта можуть бути пов’язані із виробленням естрогену під час дозрівання. У хлопчиків інші причини.

Взагалі масаж для дітей та підлітків триває недовго. Приблизно 30 хвилин. Цього достатньо для профілактики захворювань, а дитина не встигне втомитись. Підліткам взагалі дуже важко іноді зрозуміти всю користь процедури, тому й не мають великого бажання довго лежати на одному місці та чекати, поки сеанс закінчиться. Само по цій причині масаж не триває довго.

Як впливає масаж на дитину?

Будь-який масаж позитивно впливає на організм. Масаж для дитини та підлітка здатен розслабити м’язи, зняти напругу, перешкодити формуванню деяких проблем з поставою, зміцнити м’язи тощо.

Також вплив від дитячого масажу дуже залежить від його виду:

  • Розслабляючий. Така техніка не тільки рослабляє фізично, але й допомагає зменшити стрес та подолати певні психологічні проблеми. Це дуже важливо в підлітковому періоді, бо діти дорослішають та мають багато своїх проблем.
  • Стимулюючий. Такий масаж направлений на покращення кровообігу. В результаті мозок та клітини отримують більше кисню та поживних речовин, а дитина краще себе почуває, має більше сил та енергії.
  • Знеболюючий. Іноді, коли кістки хребта починають швидше рости, дитина може відчувати біль або ж просто дискомфорт. Такий дитячий масаж допомагає виводити молочну кислоту, яка і є причиною проблеми.

Як обрати масажиста для дитини?

Для підлітків особливо важливо вибрати такого майстра масажу, з яким буде комфортно на процедурі. Найкраще обирати чоловіка масажиста для хлопчиків, а жінку масажиста – для дівчаток. Так підлітку буде спокійніше, він зможе розслабитись та не соромитись. В нашому салоні в Одесі працюють тільки кваліфіковані майстри різної статі. Дитина зможе сама визначитись, хто буде робити їй масаж. Також, якщо підліток хоче, батьки можуть бути з нею на масажі.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram