UA | RU

Масляний або Традиційний Балійський масаж

13 Березня, 2024

Історія виникнення Балійського масажу

Балійський масаж – це традиційна Індонезійська техніка масажу. Цей масаж є складовою стародавньої культури казкового Балі та розкриває традиції, релігійну причетність та спосіб життя, який ведуть місцеві жителі. Історія цього масажу сягає сивої давнини – він сформувався під впливом різних культур, які панували на Балі протягом багатьох століть. Базові елементи балійського масажу пов’язані з індійськими техніками, зокрема з аюрведою, а також з китайською та тайською культурами масажу.

Традиційна балійська техніка з успіхом поєднує в собі різні техніки та прийоми, такі як глибокий тиск, розтягування, швидка маніпуляція в синтезі з повільною, а також м’яка пропрацьовка на особливих енергетичних меридіанах тіла. Всі ці методи направлені на швидке поновлення балансу енергій, зменшенню втоми та усунення стресу, пришвидшенню обміни речовин та еластичності в м’язах.

З давніх давен традиційним балійським масажем користувалися для відновлення фізичного та психічного навантаження а також для покращення стану здоров’я загалом. Його прийоми передавалися через покоління, зазвичай в межах однієї сім’ї або серед монахів. Балійські майстри масажу пізнавали різні види технік і здобували знання, які допомагали їм бездоганно працювати як з проблемами у фізичному тілі, так і з енергетичними сферами. Традиційна практика масажу на Балі тісно пов’язана з місцевою релігією, яку в Індонезії дуже шанують і поважають. Отже, саме тому професія масажиста на Балі – це зазвичай непросте заняття, хоча наразі традиції зазнали деяких змін, завдяки популярності Індонезії у відвідувачів з усього світу.

В сучасному світі балійська техніка масляного масажу стала дуже популярною у туристів, та набула світової слави – в масажних салонах та центрах для спа-процедур. В Одесі також є можливість забронювати таку процедуру в салоні масажу Insay.

Який вплив має процедура традиційного балійського масажу на організм людини

Традиційний балійський масаж успішно синтезує в собі одразу декілька технічних прийомів зі сходу. Процедура гарантовано дарує клієнтам розслаблення та відкриває доступ кисню до шкіри, м’язів, та навіть внутрішніх органів. Вплив на організм від цієї техніки багатогранний – балійський масаж має доведений ефект на стан тонусу у м’язах, завдяки чому зменшуються погані емоції та стрес, значно покращується пам’ять та суттєво міцнішає імунітет. Сама процедура виконується з використанням ефірних олій, паличок або спеціальних трав’яних мішечків. Клієнт не має бути в одязі, завдяки чому масажист може безпосередньо впливати на шкіру.

Зважаючи на бажану мету, майстер обирає ту чи іншу техніку традиційного балійського масажу. Тож, як ми можемо бачити, традиційні техніки балійського масажу досить різноманітні.

Традиційний балійський масаж з використанням кокосової олії

В балійський техніці зазвичай використовують кокосову або інші масажні олії. Під час сеансу майстер натискає та розтирає клієнта ліктями або долонями. Руками він м’яко тисне на біологічно та енергетично активні точки, і починає процес відновлення організму. Це в свою чергу дає старт кровопостачанню для органів та системи м’язів. Кров завдяки цьому добре насичує шкіру, що має дуже гарний вплив на зміцнення ії тургору, зовнішньому вигляду, та значно гальмує процес природного старіння.

Масляний Балійський масаж

Активний обмін речовин є гарантом того, що тканини насичуються киснем, а з м’язів знімається напруга. Традиційний балійський масаж на кокосовій оії відрізняється своєю м’якістю та плавними рухами. Поціновувачі стверджують, що ця техніка є золотою серединою між тайським та традиційним масажем.

Завітавши до одеського салону Insay, та замовивши балійський масаж, кожен клієнт порине в незабутнє відчуття релаксу в тілі та здобуде приємну легкість після процедури. Добре збагачена киснем кров з легкістю проникає в систему м’язів та внутрішніх органів, що призводить до більш ефективної їх роботи. За необхідності в процесі масажу може знадобитися не тільки натуральна кокосова, а ще й інша олія для того, щоб підсилити бажаний ефект.

Традиційний Балійський масаж ефективно бореться з такими станами, як:

  • мігрень;
  • безсоння;
  • хвороби та розлади ШКТ;
  • знижений імунітет;
  • серцева недостатність.

Це все є далеко не повним переліком проблем, які з легкістю вирішують майстри балійських технік масажу . Східна техніка дуже поширена в багатьох світових країнах. На початку ії використовували майстри тільки на батьківщині, але згодом туристи випробували процедури на собі та высоко їх оцінили. Завдячуючи туристам, на сьогоднішній день традиції балійського масажу відтепер доступні і в Одесі.

Традиційний балійський масаж в Одесі

В нашому салоні цю східну процедуру мають право виконувати лише майстри, які спеціально навчалися цьому на Балі, про що свідчать офіційні сертифікати. Всі вони мають великий досвід та знаються на всіх нюанси цієї процедури. Шанувальники традиційного балійського масажу, порівнюючи масаж у майстрів салону INSAY з виконанням процедури безпосередньо острові, кажуть, що не відчувається різниця. Це говорить про високу професійну майстерність та великий досвід наших спеціалістів. Професіоналізм – це регулярне вдосконалення свого вміння та обов’язкова увага до деталей: вибору музичного супроводу, освітлення, ароматичної атмосфері, та обов’язково підтримання комфортної температури в кабінеті на сеансі масажу. Сеанс зазвичай проводиться з масажними та ефірними оліями. При наявності проявів алергії на будь-який компонент ефірної олії треба обов’язково заздалегідь попередити про це вашого майстра. Тоді він підбере олію з іншим компонентом чи навіть може запропонувати вам іншу процедуру. Базова відмінність цієї техніки балійського масажу – це м’який мануальний вплив, однак для будь-якого масажу майстер користуються олією, яка не залишить ніякого сліду на одязі. Ця олія зволожує та пом’якшує шкіряний покрив, залишає приємний аромат. Широке використання має також олія без жодного запаху.

Традиційний балійський масаж передбачає прямий контакт з тілом відвідувача, тому його техніка виконання є легкою, що відрізняє її від тайського масажу, в якому майстер діє через тканину. В результаті клієнт отримує повне розслаблення, відчуття гармонії та гарний настрій. Цей масаж варто спробувати кожному хоча б раз, щоб відчути всі переваги цієї процедури. Слідкуйте за новинами на нашому сайті, і ви будете першими дізнаватися про всі послуги, які представлені в масажному салоні Insay в Одесі.

Окрім професійно проведеної процедури масажу в салоні Insay відвідувачі гарантовано отримують бездоганний сервіс, відчувають на собі нашу привітність, куди входить:

  • сучасна комфортна атмосфера;
  • досвідчені сертифіковані майстри;
  • дотримання чистоти та охайності;
  • гарний настрій та спокійне самопочуття.

Підпишіться на наш блог в Instagram, щоб завжди бути в курсі про балійський масаж та інші новини.

Поділитися:

Читайте також

що таке релакс масаж
Новини

Що таке релакс масаж

Що таке релакс масаж – узагальнена назва певних видів масажу Релакс масаж – це один з найпоширеніших видів масажу, основна

Докладніше »