UA | RU

Масаж камінням або стоун масаж

2 Березня, 2024

Масаж камінням або стоун масаж в Одесі

Масаж камінням або стоун масаж – це спеціальна техніка масажу, яка передбачає різні маніпуляції з нагрітими гладкими камінцями. Спеціаліст здійснює різні рухи або просто викладає каміння на певні ділянки. Така терапія використовувалась багато років тому й дійшла до нас. Зараза стоун масаж в Одесі дуже популярний, адже від нього дійсно багато користі.

Як проходить масаж камінням

 1. Підготовчий етап. Спеціаліст обирає каміння. Воно може бути різного розміру, але на вигляд зазвичай однакове – гладке овальної форми. Нагрівається воно у воді. Температура завжди комфорта клієнту, не має бути надто високою, але й не низькою, щоб був ефект.
 2. Розміщення. Нагріте каміння потрібно правильно розмістити на тілі. Його можуть класти на різні ділянки: руки, живіт, спина, ноги. Іноді їх розміщують на енергетичних точках. Все залежить від потреби клієнта та обраної техніки спеціаліста.
 3. Техніка. Масажист не просто нагріває певні ділянки камінням, а й використовує їх для самого масажу. Техніки обираються відповідно до потреб клієнта. Загалом така процедура дозволяє зняти напругу, стрес та значно покращити кровообіг.
 4. Завершення. Після закінчення сеансу каміння прибирається. Лише після цього клієнт зможе відчути повне розслаблення та релакс. Рекомендується ще деякий час полежати на масажному столі й спокійно відчути все.

Ефект від масажу камінням

Стоун терапія дуже корисна. Її використовували в давні часи й продовжують це робити зараз. Ефект від масажу камінням різний:

 • Релакс. Підвищена температура каміння покращує кровообіг, знімає напругу та забирає тонус. Після процедури клієнт відчує розслаблення.
 • Зниження болю. Якщо у клієнта є біль в спині чи інших ділянках, стоун терапія допоможе знизити больові відчуття або повністю їх позбутись.
 • Кровообіг. Під час сеансу висока температура каміння дозволяє розширити судити, покращити кровообіг та підвищити рівень кисню в крові.
 • Виведення токсинів. Коли м’язи розслаблені, краще циркулює лімфа. Завдяки цьому з організму виходять токсини та шкідливі мікроелементи.
 • Відновлення гармонії. Стоун терапія це не лише покращення самопочуття, зниження болю. Це також покращення настрою.

Як проходить сеанс масажу камінням

Сеанси стоун терапії в різних салонах та кабінетах відрізняються в першу чергу за часом. Все залежить від правил кабінету, а також потреби клієнта. Найчастіше масаж камінням триває:

 • 60 хвилин для тих, хто робить це вперше та хоче просто розслабитись, відпочити, прибрати втому.
 • 90 хвилин для тих, хто вже розуміється в даній терапії, хоче пропрацювати кожну ділянку та максимально розслабитись.

Іноді один сеанс стоун терапії може тривати 75 хвилин або ж 120. Все залежить від спеціаліста.

Далі розглянемо детально основні етапи стоун терапії.

Підготовка клієнта

Найголовніше для любого це правильно вибраний салон, в якому роблять масаж камінням. Щоб визначитись із кабінетом в Одесі, можна почитати відгуки про стоун терапію в різних місцях.

Далі варто зателефонувати, записатись та обговорити всі нюанси з масажистом. Клієнт відразу повинен розповісти про свої очікування від процедури, бажаний результат. Масажист обов’язково повинен знати особливості організму та проблемні зони (якщо такі є).

Прийти на масаж краще за 10-15 хвилин, щоб спокійно роздягнутись, зануритись в атмосферу, лягти та чекати початку.

Підготовка каміння

З камінням не потрібно робити багато маніпуляцій. Спеціаліст просто нагріває їх у воді або іншому пристрої. Температура не повинна бути така, як на тілі, але й висока температура також не комфорта.

Розміщення каміння

Масажист кладе каміння в потрібні місця. Це можуть бути ноги, руки, обличчя, живіт, спина тощо. Іноді каміння розміщується на декілька зон одночасно. Далі приходить час відчути тепло та повністю розслабитись. Зазвичай спеціаліст дає на це декілька хвилин.

Масаж

Сам масаж виконується в більшості випадків також з використанням каміння. Спеціаліст буде розтирати, поглажувати, виконувати кругові оберти, а також розтирати певні ділянки. Це допоможе зняти напругу та покращити кровообіг.

Завершення сеансу

Після завершення процедури масажист просто прибирає каміння з тіла та дає кілька хвилин відпочити клієнту. Важливо, якщо на початку масажу каміння здалось надто гарячим, варто про це повідомити. В іншому випадку результат буде не настільки хорошим. Після сеансу стоун терапії краще приїхати додому та продовжувати розслаблятись там.

Історія масажу камінням

Де вперше з’явився масаж камінням та хто його вигадав доволі складно сказати. Є інформація, що такий вид масажу був помічений ще в давнину в різних народів. Різні техніки стоун терапії бути в греків, індійців, китайців та багатьох інших народів. В кожній країні ця процедура мала свої відмінності. Сучасний масаж камінням взяв щось у різних культурах та продовжує приносити насолоду та користь, займаючи заслужене місце серед кращих масажів та СПА процедур.

В Одесі стоун терапія користується не аби якою популярністю На масаж записуються жінки та чоловіки, які хочуть покращити самопочуття, зняти напругу та знизити рівень стресу. Також бажаючі можуть купити сертифікат на стоун терапію та зробити такий подарунок близькій людині, замовивши його на нашому сайті.

Поділитися:

Читайте також

що таке релакс масаж
Новини

Що таке релакс масаж

Що таке релакс масаж – узагальнена назва певних видів масажу Релакс масаж – це один з найпоширеніших видів масажу, основна

Докладніше »