Масажі та SPA в Одесі

В нашому салоні в Одесі ми пропонуємо всі види масажу, та різноманітні SPA програми. Від класичного масажу до Традиційного Тайського та Балійського масажу, в поєднанні з професійними косметичними засобами, та оліями. Також ви можете скористатися хамамом, сауною або фіто бочкою з травами для прогрівання

Класичні та екзотичні масажі, SPA програми від Insay в Одесі

Масаж для покращення фігури в Одесі

Ефективний та професійний масаж для корекції фігури та схуднення в салоні масажу та SPA Insay в Одесі. Досвідчені масажисти, професійна косметика та відмінний сервіс –  допоможуть досягти бажаних довгострокових результатів, та отримати красиву, струнку фігуру. Наш салон в Одесі, має для цього все необхідне: сауну, хамам, косметичні засоби для схуднення а також професійну команду.

Класичний лікувальний масаж: кому підходить та для чого використовується

Лікувальний масаж – це окрема техніка масажу, що використовується для усунення та полегшення болю та напруження організму, а також поліпшення кровообігу. Ця процедура може бути частиною лікування та зазвичай призначається терапевтом або суміжними фахівцями щоб полегшити стан при різних захворюваннях або для реабілітації після травмування різного ступеню.

Лікувальний та загальний масаж в Одесі

Кожна техніка масажу має виконуватись кваліфікованим фахівцем, а лікувальні масажі дозволено проводити виключно спеціалістам – мануальним терапевтам з базовою освітою в області медицини, знанням анатомії людини та практичним досвідом. Слід враховувати, що лікувальний масаж не завжди приємний, та може спричиняти відчуття болі та дискомфорту як під час масажу, так і після процедури. 

Це виникає через те, що майстер опрацьовує певні м’язові ділянки, і завдяки цьому виникає відчуття, як після тренування спортзалі. Деякі техніки лікувального масажу можуть проводитися тільки у спеціальних закладах чи лікарнях. Такі процедури як відновлення після травм різної важкості, аварій або хвороб, пов’язаних з рухомим апаратом, повинні виконуватися тільки під пильним наглядом лікаря-реабілітолога, та при наявності актуальних рентгенівських знімків. 

В салонах масажу та SPA можливо скористатися іншими послугами, що не потребують призначення лікарів, до яких належать загальний або класичний масаж всього тіла або окремі масажі для спини, попереку та шиї або інших ділянок тіла. 

Лікувальний та класичний масаж проводиться в спеціально обладнаному приміщенні на масажній кушетці, або масажному столі. Майстер використовує багато різних прийомів масажу, такі як розтирання, вібрація, розминання та інші, для профілактики та лікування захворювань і зняття напруги з м’язів.

 • Розминання. Вважається основним прийомом класичного масажу, що використовується для розігріву м’язів та їх підготовки до інших етапів процедури. 
 • Розтягування. Масажний прийом, який використовується для збільшення еластичності м’язів, при якому майстер м’яко повертає та розтягу різні частини тіла. 
 • Інсинуація. Техніка масажу, в якій майстер стимулює м’язи для поліпшення кровообігу та зменшення напруги.
 • Вібрація. Прийом, завдяки котрому прискорюється кровообіг і покращуються стан м’язів і тканин в організмі.
 • Тертя. Техніка масажу, в процесі якої майстер використовує рухи по колу. 
 • Тапотування. Масажний прийом, який передбачає швидкісні ритмічні рухи, що сприяють стимуляції кровотоку і покращення рухливості м’язів.

Масажист в залежності від потреб клієнта може комбінувати різноманітні прийоми та техніки масажу. Для пом’якшення шкіри та усунення неприємних відчуттів від тертя використовуються різноманітні креми та олії. 

У м. Одеса лікувальний масаж можливо замовити в багатьох салонах, але вкрай важливо обрати професійного фахівця, який зможе виконати масаж якісно, та головне безпечно. І наш салон Insay з радістю може вам в цьому допомогти.

Користь загального та класичного масажу 

Всі техніки і варіанти масажу, в тому числі лікувальні та загальні мають велике значення для підтримки здоров’я та самопочуття людини. Вони сприяють усуненню болісних відчуттів, покращити кровообіг, посилити еластичність м’язів, прибрати стрес і напругу. 

Лікувальний масаж зазвичай призначають для вирішення багатьох аспектів щодо здоров’я та самопочуття людини:

 • Зниження болю. Лікувальні процедури допомагають зняти м’язову напругу та болі у суглобах.
 • Покращення кровообігу. Масаж може стимулювати процеси кровообігу, і це допомагає підняти рівень кисню у всьому організмі.
 • Зниження рівня стресу. Лікувальний масаж допомагає усунути тривожні розлади, покращити настрій та психоемоційний стан. 
 • Підвищення еластичності та рухливості суглобів та м’язів.
 • Поліпшення процесів травлення. Масажні процедури можуть підвищити процес метаболізму, що дуже допоможе людям, які страждають на розлади або хронічні захворювання ШКТ.

масажі в Одесі

 • Покращення сну. Лікувальний масаж допомагає налагодити сон, зняти напруження і стрес, що поліпшує загальне самопочуття.
 • Допомога під час відновлення. Лікувальний масаж незамінний в процесі реабілітації від травми або після операції, прискорює процес відновлення та поліпшує загальне здоров’я. 
 • Підвищення імунітету. Професійний масаж завдяки зміцнюючому впливу на організм, допомагає підсилити імунітет.

Організм кожної людини є унікальним і може дати різну реакцію на масаж, отже дуже важливо обрати кваліфікованого майстра, який разом з клієнтом визначить найефективнішу техніку масажу для індивідуальних потреб кожної людини. 

Класичні та загальні масажі в Одесі 

В нашому масажному салоні Insay кожен клієнт може насолодитися послугами досвідчених та професійних масажистів. Ми користуємося виключно високоякісними оліями та косметикою для забезпечення максимального комфорту під час сеансу.

Кожен, хто потрапить до нашого салону, отримає переваги для здоров’я і краси:

 • Професійні масажисти. Салон Insay в Одесі має в своїй команді досвідчених масажистів, володіючих професійними знаннями та навичками для надання високоякісних послуг. 
 • Комфортна обстановка. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів, тому створюємо необхідну атмосферу релаксу під час масажів. 
 • Різноманітні послуги. Окрім багатьох технік і видів масажу наші майстри пропонують СПА-процедури, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. 
 • Безпека. В нашому масажному салоні використовуються тільки якісні та сертифіковані олії і косметика, що гарантує клієнтам безпеку і відсутність неприємних наслідків.
 • Розслаблення і покращення самопочуття. Наш салон Insay – це місце, в якому можливо на деякий час забути про повсякденні проблеми та отримати задоволення від якісного та професійного масажу.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи всі побажання та потреби.
 • Послуги вузької спеціалізації. В нашому масажному салоні доступні такі послуги, як спеціальні програми для вагітних жінок, для людей з обмеженими фізичними можливостями тощо. 

Ціни на масажі в Одесі 

Вартість масажних послуг може змінюватися в залежності від місця, де ви будете проходити процедуру. В нашому салоні в Одесі ми пропонуємо різноманітні види масажу за помірними цінами. Окрім цього, ми гарантуємо якість та комфортні умови надання наших послуг. 

Сеанс масажу може тривати від 30 хвилин до декількох годин в залежності від обраної техніки виконання та потреб клієнта. Також ми регулярно проводимо різні акції та робимо знижки для постійних клієнтів і для відвідувань у групах. Ми маємо впевненість, що наші ціни є одними з найдоступніших в Одесі, враховуючи високу якість послуг, та професіоналізм наших майстрів масажу.

Якщо ви хочете знайти якісний і професійний загальний масаж або спа процедури в Одесі, наш салон буде для вас кращим вибором. Ми гарантуємо, що після відвідування наших процедур ви одразу відчуєте покращення стану здоров’я та отримаєте велике задоволення від наших послуг. Не варто чекати, бронюйте свій сеанс масажу прямо зараз на нашому офіційному сайті та насолоджуйтесь масажем від справжніх професіоналів своєї справи. 

Масаж спини та попереку

Є ситуації, коли немає часу для загального масажу всього тіла, або просто немає в цьому потреби. Для цього в нашими спеціалістами розроблені спеціальні програми, які сконцентровані на полегшення болісних відчуттів на окремих ділянках тіла, таких як спина та поперек. Ця процедура масажу найбільш актуальна для водіїв, або людей, які ведуть статичний спосіб життя. 

Такий сеанс триває 30 хвилин, і його рекомендовано проходити курсом з кількох масажів, щоб досягнути бажаного ефекту. Якщо Ви маєте такі проблеми та відчуваєте дискомфорт та біль у спині, сміливо звертайтесь до наших майстрів з масажу, та замовляйте масаж спини, попереку та шийно-комірцевої зони

Які види масажу є в нашому салоні

Наш масажний салон Insay в Одесі радий запропонувати майже всі техніки та види мануального масажу – від класики до традиційних тайських та балійських технік масажу. Кожна техніка масажу призначена для певної мети, та досягнення різних цілей. 

Наш салон спеціалізується саме ручному, або мануальному масажі, тому всі наші майстри мають професійну освіту та багаторічний досвід роботи з людським тілом. Виконуючі процедуру масажист ретельно підбирає техніку та враховує всі індивідуальні особливості анатомії та в цілому стан тіла та шкіри клієнта. В нашому салоні доступні такі види масажу:

 • Класичні та загальні. Традиційні види масажу для всього тіла, що слугують попередженням багатьох захворювань та вважається незамінним при болях в спині та попереку. Цей вид масажу підходить для опрацювання всього тіла, або окремих його частин. Тривалість процедури від пів години, а його вартість стартує від 500 грн. Рекомендовано проходити курсом мінімум з 5 процедур. 
 • Екзотичні масажі та СПА. Категорія послуг, метою яких є задоволення та релакс. Такі послуги можуть виконуватися з додатковими косметичними засобами, такими як трав’яні мішечки, та ефірні олії. Ще однією популярною послугою є стоун терапія, яка відноситься до елементів балійських та тайських технік. Ці процедури доволі тривалі від 1,5 години та довше. В результаті після такого масажу усувається нервове напруження, покращуються сон, відновлюється позитивна енергія та поліпшується психо-емоційний баланс людини.
 • Масажі з корекції фігури та зменшення ваги. Процедури, які користуються досить великою популярністю серед жінок, особливо навесні та влітку. До таких технік відносяться антицелюлітні та лімфодренажні програми, а посилити ефект можливо за допомогою холодних та гарячих обгортань, а також процедур в фіто бочці та хамамі. Такі масажі сприяють спаленню зайвих кілограмів та виведенню надлишкової рідини та шлаків з організму людини. В деяких випадках ці техніки застосовуються для усунення набряків, поліпшення лімфотоку та покращення метаболізму. Зазвичай такі масажи проходять курсом від 5 процедур.
 • Масажі для пари. Особливі масажні послуги, що виконуються двома масажистами одночасно для пари. Зазвичай базою таких сеансів є різні екзотичні техніки масажу. Парний масаж проходить в романтичній атмосфері, яку створюють свічками, аромалампи, різноманітні олії та заспокійлива музика. 

Як доповнення до таких масажів чудово підійдуть спеціальні процедури по догляду за тілом: м’який масаж обличчя, парафінотерапію для різних ділянок тіла, маски, пілінги або скрабування

 • Тайський масаж. Є одним найвідоміших в світі. Мало хто знає, як насправді проходить такий масаж, але у багатьох людей є стійка асоціація з чимось екзотичним та пікантним. Є дві категорії цього масажу. Розслабляючі тайська техніка проводиться на масажному столі, в ній використовуються спеціальної олії та в безпосередньому контакті зі шкірою людини. 

Класичний тайський масаж дещо схожий з йогою та гімнастикою. Клієнт вдягає спеціальне кімоно та лягає на підлогу, а майстер масажу використовує все своє тіло і максимально скручує та розтягу тіло людини. Після такого сеансу людина може відчувати втому, і навіть може заснути на деякий час після сеансу. Але згодом організм відновить енергію, людина відчує легкість, а самопочуття значно покращиться. 

Незалежно від того, який саме вид масажу ви обираєте, наш салон гарантує якість усіх наших послуг, а також високий рівень професіоналізму наших майстрів.

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram